Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Voltatok már úgy, hogy elegetek lett a magyar lányokból?

Figyelt kérdés
Tehát a sok egyhangú,liberális csajból.
2014. júl. 15. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért is mentem hozzá egy kínai lányhoz :) Az egyetemen ismertem meg.
2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen,most romákkal járok
2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

a tömegtermékeket mindig is untam, de nem a magyar lányokat hanem a tömegtermékeket!!! én a kedves aranyos egyedi lányokat szeretem abból is 1-et keresek akit még nem találtam meg :)


21F

2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Liberálisokkal le sem állok beszélgetni. Egyébként miért lett volna elegem? Vagy 4 millió nő él az országban, egyik sem egyforma.
2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nincs elegem a magyar lányokból, de nekem nagyon bejönnek az északi lányok (svéd, norvég, finn, észt) :)
2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem a mai lányok erkölcstelenségéből lett elegem. Egyszer találtam meg a tökéletes partnert, 7 hónapig voltam vele együtt, de elcsesztem és szakadás lett a vége. Azóta egyet sem ítélek tökéletes partnernek, Az a lány ilyen volt: konzervatív, nemzeti érzelmű,erkölcsös , intelligens, vérbeli nő, gyerekpárti és családcentrikus. Nem volt egy bombázó, sőt.., de én imádtam. Félek, hogy sosem találok már olyat.
2014. júl. 15. 12:08
 7/23 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, nincs igazad, nincs 4 millió nő, nézz utána a legfrissebb statisztikáknak

amennyiben te hajtasz az 50 év felettikre, úgy tényleg van 4 millió nő...

de ha a 14-35 éves korosztályt vesszük szemügyre, úgy egyáltalán nincs 4 millió, sőt... ne nyugtasd magad ezzel a számmal, hanem nézz utána

2014. júl. 15. 12:11
 8/23 A kérdező kommentje:
50 év felettiekre*
2014. júl. 15. 12:11
 9/23 anonim ***** válasza:
Szakadás lett a vége??? Nem véletlenül szakítás? Amúgy abban igazad lehet, hogy ilyet nem nagyon fogsz találni. A tényleg értelmes nők ugyanis lehet, hogy szülnek majd neked 1-2 gyereket, tehát ilyen szempontból családcentrikusak, de a munkájukat sose fogják feladni, mert nem akarnak majd tőled függni. Ha valami nem stimmel, és nem lehet már helyrehozni a dolgokat, akkor max. szépen elváltok, és ő éli tovább az ő kis életét a gyerekekkel, te meg hoppon maradsz, mert vannak olyan dogok, amiket nem érdemes eltűrni a másiknak, pl. megcsalás, gép-net-,játékfüggőség, alkoholizmus, midlife-crisisnak nevezett szimpla agybaj.
2014. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

na kikerestem a 4 milliós kedvéért: [link] töltsd le ezt: "népesség nemek és korcsoportok szerint" és majd meglátod, hogy amennyiben egészséges ember vagy, nincs 4 millió

persze az is lehet, hogy 50 év felett vagy.. de azt nem hinném, akkor valszeg jobb dolgod is lenne, mint ide írkálni, szóval nincs 4 millió szóba jöhető nő, mert a többségük 40-50 év felett van, nézz rá amit küldtem

2014. júl. 15. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!