Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivtak attol a cegtol, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivtak attol a cegtol, ahol exem dolgozik, hogy lenne nekem allas. Ha mindennek oka van, akkor ennek micsoda?

Figyelt kérdés
Kidobott sok ev utan, mert nem szeretett mar. Oda akartam menni dolgozni anno, de akkor nem volt allaslehetoseg.. Igy szakitas utan 1honappal pedig lenne. Szerintem mindennek oka van es jelentese, de ennek mi lenne a celja?
2014. júl. 15. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az az oka, hogy az adott cégnél munkaerő hiány lépett fel, és a korábban benyújtott önéletrajzod alapján a HR osztály téged talált a többi pályázó közül a legalkalmasabbnak az állás betöltésére!
2014. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh koszi a valaszt, en is erre gondoltam, csak egy ilyen frappans megfogalmazas hianyzott :D
2014. júl. 15. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oka, hogy kell munkaerős. Ne legyél már buta :D Fogadd el keress sokat és hurrá, ki nem tojja le, hogy ott az ex:D
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel :D
2014. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eselytelen, igy is nehez,nem akarok osszetalalkozni vele orankent :D
2014. júl. 15. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbára tesz az élet, hogy normális vagy-e, és mindenbe belelátsz-e valami hülyeséget. És te elbuktál ezen a próbán.
2014. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon boldog az új fizetésed miatt és ha összetalálkoztok csak a boldogságot lássa rajtad (a miértet nem muszáj) és hidd el rohadt szarul fogja érezni magát, hogy ilyen gyorsan túlléptél rajta. Szóval fogadd el az állást és hajrá, menni fog!
2014. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!