Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a lányok alkohol befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a lányok alkohol befolyásoltsága alatt vannak, vagy tényleg ilyen jóképű a gyerek? (videó)

Figyelt kérdés

Általában nem szokás szájra puszit adni annak, akit akkor látsz életedben először. Tapasztalataim szerint... :D

De ezek a lányok megcsinálták.

Be voltak b***va mint állat, vagy ennyire jóképű a srác?

1:10 a lényeg, de nem hosszú a vidi, érdemes végig nézni.

https://www.youtube.com/watch?v=cfEysNxZtH8



2013. aug. 28. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a lányok se nagy szépségek
2013. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be. Olyan tipikus izmos szépfiú... Még részegen se kellene :D De nem is tudok részeg lenni :p
2013. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak feltűnősködtek.
2013. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a srác, helyes de nem csókolnám meg fél perc ismeretség után.
2013. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán jól érezték magukat, buliztak, szórakoztak,nincs benne semmi, gondolom nem volt pasijuk, alkohol is volt, de semmi extra.
2013. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon helyes a srác, én józanul is megcsókolnám :D
2013. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan pasi vagyok, de ez a srác még nekem is bejön...


Meg tényleg nincs ebbe semmi, ez egy bulis este volt, ez nem egy olyan nagy dolog, amiért aggódni kéne... még akkor se, ha esetleg van barátjuk. Sőt, engem az se zavarna, ha a barátnőm a szemem láttára csinálta volna ezt. Nem vagyok híve a nyitott kapcsolatoknak, de egy szájrapuszi azért nem a világ vége, egy buliba belefér.

2013. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire korlátolt haver, nagyszámok törvénye, rengeteg emberhez odament. Az ellen showba akart bekerülni a srác. Tök mind1, hogy néz ki, ha ilyen fellépéssel és kitartással dolgozik. :)
2013. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A srác helyes, izmos, jó a stílusa, és a lányok meg nem túl szépek (bár van köztük szép is) és valószínű alkohol is volt benne
2013. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak részegek voltak. A srác egyáltalán nem tetszik, gyenge átlag, ittasan se csókolnám meg.
2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!