Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kori21 kérdése:

Lányok! Szerintetek milyen lányoknak ideálja az izmos, tetovált fiúk?

Figyelt kérdés
Képet küldjek példába!:)

2014. júl. 15. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A Tumblr-csirkéknek.
2014. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldd el privátban a képet és megmondom..
2014. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az izmos pasi nagyon izgato. De a tetoválÁs taszító. A stílusos dekorativ tetko még oké. De amikor halálfej meg minden vacakság van az nem oké.

Hu de magamhoz húznék egy helyes pasit.

2014. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3-massal értek egyet. :D
2014. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pl. Neki...milyen lányok illenek hozza?
2014. júl. 15. 21:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja es kinek jöhetnek be az ilyen srácok
2014. júl. 15. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mite célzol, de nekem, aki szerintem elég visszafogott vagyok, bejönnek az ilyen srácok. Talán azért, mert az ellentétek tényleg vonzzák egymást. A mostani barátom is ilyen. De képet nem küldök magamról, ne is kérd!
2014. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommentedet 5# de nem ismerkedes celjebol tettem ki a kerdest.ellentetben mit ertesz? Izmos-molett pl?
2014. júl. 15. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egész valahogy így néz ki: énszőke-ő barna, én barna szemű-ö kék szemű, én alacsony-ő magas, én olvasok-ő edz, én Beyoncét hallgatok-ő Breaking Benjamint, én folyton hezitálok-ő mindig magabiztos. Mégis jól megvagyunk, mert ettől vannak közös témáink. :) (ötös voltam)
2014. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem pontos a leiras..mondjuk kep miatt nem tudom elkepzelni de majd mas oszt meg kepet.a gond az h fogalmam sincs milyen lanyoknak jon be ez a "rosszfius" kinezet.
2014. júl. 15. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!