Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja a lányoknak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a lányoknak manapság a tényleg rendes srácokkal?

Figyelt kérdés
Leszögezem, lányként kérdezem ;) Csak tényleg nem értem, annyi sok fiú ismerősöm és barátom erről panaszkodik,hogy rendesek és nem bukók,de mégis folyamatosan ők szívják meg. :/

2014. jún. 16. 20:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*bunkók , ezt rosszul írtam ^^
2014. jún. 16. 20:02
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Cumizd le őket és boldogok lesznek.
2014. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sulek Péter ***** válasza:
19%
nem izgalmas nem kihívás :) nincs bennük semmi férfias
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Bennem ilyenkor mindig az ötlik fel, hogy aki azt állítja magáról, hogy rendes, kedves, figyelmes stb az puhap*cs. Mármint ha ő maga állítja ezt (utólag visszagondolva nekem is volt ilyen korszakom) Határozottnak, férfiasnak kell lenni, kedvességgel együtt az hengerelhet. szerintem


26/f

2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egy közhely. Attól hogy nem mindenki talál magának elsőre csajt, attól még senkinek nincs velük semmi baja. Csak ha az embert kétszer-háromszor elutasítják, akkor kitalálja magának ez a hülye mentséget, hogy a csajoknak nem kell, mert túl rendes. kicsit paradoxon...
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tudják értékelni a kedvességet. Később majd megtanulják.
2014. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Cáfolom a nem izgalmasat :)

Nem közhely,vagy ha mégis csak van alapja.

Igen,majd rájönnek később,hogy mi is lenne egy ideális kapcsolat alapja..;)

2014. jún. 16. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:
áá én tudom! :D sokan azt hiszik h értékesek attól h nem gyökerek. ez még kevés (általában) egy lánynak ahhoz, hogy komolyan vegyen egy fiút.
2014. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Én pl eddig talán 2-3 pasit mondanék bunkónak akit ismertem és mindegyiket kivágtam volna az ablakon ha odajött volna hozzám "ismerkedni" Hiába kedves meg rendes egy pasi ha kisugárzásban meg személyiségben (vagy külsőre) nincs meg az a + ami felkelti az érdeklődésemet akkor halott ügy és ezzel nem az égig érő egóra meg önbizalomra gondolok

Az embereket nem csak "rendes, kedves" és "bunkó, paraszt" kategóriába lehet besorolni annál jóval összetettebbek vagyunk

2014. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki pusztán rendes, meg kedves, édes kevés egy jó kapcsolathoz, ami őszinte érzelmeken és kémián alapul.
2014. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!