Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne találkozzak vele többet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne találkozzak vele többet, vagy szenvedjek a tudattól hogy nem én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés
Sikerült teljesen beleesnem egy fiúba, de ő nem akarja lekötni magát, csak jól érzi magát velem. Nagyon figyelmesen és kedvesen viselkedik velem, odafigyel minden egyes szavamra, mozdulatomra. Viszont nem tudom mennyit jelentek neki, hogy szeret- e, ha nem akar kapcsolatot..én mindenesetre sírok és őrlődök hogy mit tegyek, mert az a 2 dolog esélyes hogy nem találkozom vele többet- akkor is szenvedni fogok, de ha olyan tudatban találkozok vele hogy ki tudja kivel volt és mi van ha elkapok valamit...oké csak a szívem szakad meg. Nem vagyok neki elég jó hogy a barátnője lehessek? Én nem vágyom más fiúkra, csak rá.
2014. júl. 16. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát, egyértelműen kihasznál. Már hogyne lenne kedves veled, ha puncit kap amikor akar, kedvességgel megkapja amit kíván tőled, szóval ne tévesszen meg az, hogy talán akar tőled komolyat és azért az.
2014. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel hogy kivel volt, úgy szeretem ahogy van
2014. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!