Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan venne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan venne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de igazából még sosem találkoztam vele, csak facebookon szoktunk chatelni(talán egy hónapja). Nagyon jófej, vicces és türelmes.Ő azt mondja hogy nagyon szimpatikus és vicces vagyok bár még csak rövid ideje ismer. Az a baj hogy ő 18 éves én meg 13 vagyok. Engem nem zavarna de nem tudom hogy ő járna-e velem. Komolyan venne egyáltalán ? Szerintetek?
2014. júl. 16. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem ezt még felejtsd el. Nem akarok rosszindulatú lenni, de nem hinném hogy komolyan venne. Túl nagy a korkülönbség.
2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a nagy korkülönbség miatt mindketten mást vártok el egy kapcsolattól. Még, ha akarna is veled járni, én akkor sem vagyok biztos bebb, hogy működne.
2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a türelmes. Ha valóban az, nem nyomul és még szimpi is vagy neki, miért ne?
2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*benne
2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jegeld a dolgot, ez túl nagy különbség. Ő már sokkal több mindent vár el egy kapcsolattól (itt nem csak a szexre gondolok).
2014. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha csak facen írtok akkor szerintem nem venne komolyan...lehet szeretné az ártatlanságod...


21F

2014. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom hogy nem venne komolyan de tényleg nagyon türelmes és amikor chatelünk akkor olyan mintha nem is lenne (max. 1-2 év) korkülönbség. ÉS ezért nem akarok találkozni vele (pedig egyszer már felvetette az ötletet)
2014. júl. 16. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Mikor én 13 éves voltam 6 évvel ezelőtt, halálosan szerelmes lettem egy 18 éves srácba. Sokat chateltünk mi is (akkor még msn-en:D), nagyon jófejnek tartott, jól elszórakoztunk. Egy iskolába jártunk (hatosztályos), emiatt gyakran találkoztunk, élőben is beszélgettünk néha.


DE


A srác volt annyira értelmes, hogy 18 éveshez méltóan viselkedve jelezte, hogy ebből nem lesz semmi, bármennyire is kedvel. Akkor persze szomorú voltam, de így utólag azt mondom, ennél érettebben nem is cselekedhetett volna.


Ezzel az egésszel csak azt akarom mondani, hogy aki 18 évesen egy 13 éves lánynak csapja a szelet, annál valami gond van.

2014. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van... :( Köszi a válaszokat!
2014. júl. 16. 10:51
 10/14 anonim ***** válasza:
He kerdezo! Ne csuggedj :-) A legjobb baratnom korahoz kepest rendkivul erett volt. 13 evesen osszejott egy 18 eves sraccal. Most mar tobb mint egy eve vannak egyutt. Es a srac turelmes meg nem fekudtek le. Szoval itt a tokeletes ellenpelda a tobbi valaszoloval szemben. :-) nekik is lehet igazuk de tobb variacio is lehetseges a fiut meg nem ismerjuk. En 13 evesen 17 evessel jartam. :) 15/L
2014. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!