Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan venne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan venne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de igazából még sosem találkoztam vele, csak facebookon szoktunk chatelni(talán egy hónapja). Nagyon jófej, vicces és türelmes.Ő azt mondja hogy nagyon szimpatikus és vicces vagyok bár még csak rövid ideje ismer. Az a baj hogy ő 18 éves én meg 13 vagyok. Engem nem zavarna de nem tudom hogy ő járna-e velem. Komolyan venne egyáltalán ? Szerintetek?
2014. júl. 16. 10:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Ettől egy kicsit jobban érzem magam. :) Sajnos annyira még én sem ismerem a srácot hogy legalább sejtsem hogy mi lenne a véleménye a dologról.
2014. júl. 16. 11:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek, majd minden kiderul :-) /utolso
2014. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt a gusztustalan sztereotípiát, hogy "az idősebb fiúk csak kihasználni akarják a fiatal, épphogy kamasz lányokat, főként testileg", nos ideje lenne elfelejteni a "nők csak a külsőségekre meg a pénzre mennek" dologgal együtt.

A lányok szellemileg előbb érnek, mint a fiúk. Ez tény, köszönjünk a német típusú iskolarendszernek. 18 évesen ismertem olyan 13-14 éves lányokat, akiknek az intellektualistása nemcsak a fiú kortársaiét, hanem a velem egyidősekét is messzemenően überelte. Őszintén megvallva csodáltam őket, de ennyi. Csinosak voltak, sokukkal jó viszonyban voltam, nem azon járt az eszem, hogy mikor fektethetem meg őket.

A sztereotípiákról még annyit, hogy nem ok nélkül alakultak ki, de ne ezek alapján ítélkezzünk.

2014. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

lehet, de a korkülönbséggel meg hasonló sablonokkal nem kell foglalkozni.

az,hogy kiírtad a kérdést, azt jelenti, még enm állsz készen egy kapcsolatra. sőt, valószínűleg 16-18 évesen sem, de addigra már biztosan lesz tapasztalatod.

2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!