Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátság? Működik? Visszatérhetnek tőle a régi érzések?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom. Megegyeztünk, hogy most nem keressük egymást, se barátság, se semmi, de egy hét után csak írtam neki egy baráti levelet, amire válaszolt. Azóta levelezgetünk, de amint visszaterelném a dolgokat a kapcsolatunkra, vagy nem válaszol. vagy hárít. Nem tudom hogyan lehet, hogy még 1-2 hete én voltam a mindene, utána meg semmi. Az a baj, hogy visszatért a gyomorgörcs...már egész jól voltam, de most megint nem tudok sem aludni, sem létezni. hagyni kellene az egészet, de nem megy :(((
2014. júl. 16. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki egy darabig! Próbáld elfelejteni!
2014. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess vele még jó sokáig ! Ez a kapcsolat lezárult. És rögtön sztem nem kéne haverkodni mert ez neked fáj és így nehezen fognak elmúlni az érzéseid . Szóval a tácsom h egy jó darabig , hónapokig ne keresd . Amint elmúlt részedről utána már lehet ha úgy gondolod . Példának felhozom a saját helyzetem : majdnem 6hónap után szakítottam a barátommal és azóta kb 1hónapja nem beszéltünk mert megkértem h ne irogasson. Mert mikor szakítottam 1hétig még keresett és nem volt úgy jó .. Most h nem ír tök jól vagyok és nem is hiányzik :) 20/L
2014. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túl hirtelen lett vége...egyik nap még csókok, ölelések, jövő tervezgetés, másnap bummmm.....nem hiszem el, hogy nem érez irántam semmit és nagyon szeretném újrakezdeni...de igen, valószínűleg így semmi jó nem lesz a dologból. Hát ma már írtam neki....de holnaptól...
2014. júl. 16. 10:59
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és azt írta mennyire tisztel, amiért felajánlottam neki a barátságomat, azok után, hogy kidobott
2014. júl. 16. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a kutyád... de nyugi megtarthatod
2014. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb az van amit az utolsó is írt..

Szerelemből soha nem lesz barátság

2014. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nálam biztosan nem, tekintve a szakításom menetét. :)

Miután beléptem és épp hempergett a közös lakásunkba a közös ágyunkba egy nővel, a nőt a hajánál fogva lerángattam róla és meztelenül kidobtam az utcára. Visszatérve a pasimat pofon vágtam mire ő kicsit meglökött én meg neki mentem nagy erővel mire ő elesett és bevágta a fejét a falba, ezek után leellenőriztem hogy él e még? (Sajnos lélegzett) Aztán az ő saját laptopját plazma tévéjét, és a szeretett kis katona modell gyűjteményét össze törtem és kidobtam. A saját cuccaim össze pakoltam, magamhoz vettem a sajátomnak vélt pénzt és egyéb értéktárgyakat és elhajtottam. Aztán ami még nálam maradt véletlen egy nagy kukában felégettem és mikor követelte postai csomagba megkapta a hamuját. Nos azóta nem keresett. :) 26/n

2014. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!