Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szakitsak vele? (lent) 18/L Értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz,köszönöm aki időt szán rá hogy elolvassa.Szeretem a barátomat,és nem igazán akarok szakitani vele,de néha meg fordul a fejemben hogy logikailag lehet hogy jobb lenne.Nyilván nekem is vannak hibáim,nem vagyok tökéletes,de ezekről maximum ő tudna mit mondani,hogy mi a baja velem stb,ha kérdezek hogy mondja meg mi zavarja bennem,a viselkedésemben,azt mondja hogy semmi,de szerintem ez nem igaz.Vannak jó tulajdonságai is,sok minden érdekli a világ dolgaival kapcsolatban,sok mindenben tájékozott,elfogad engem igy ahogy vagyok,nem beszél ki senkit,nagyon becsületes,majdnem a legbecsületesebb akit ismerek,nagyon segitőkész,családszerető,tehát most fölösleges sorolni,sok jó tulajdonsága is van.Állitólag ő is szeret engem,sokszor mondja,néha érzem is.Viszont mégis,annyi mindennel fel tud idegesiteni,állandóan ezt mondja nekem hogy igazam van és változtatnia kéne,de egyáltalán nem próbál változtatni,csak azt mondja hogy nem tud ezeken a dolgokon.Zavar hogy szinte mindennek a negativ,rossz oldalát nézi,hogy bár elvileg szeret engem,és vannak barátai,de úgy általánosságban az embereket utálja,úgy gondolja hogy őt mindenki lenézi,nullának tartja,semmibe veszi,de köznen ő is lenézi az embereket,többnek tartja magát az átlag embereknél,utóbbit,azt hogy többnek tartja magát és azt hogy utálja őket nem én gondolom,ő mondta.Zavar hogy füvezik néha,iszik(nem úgy kell elképzelni hogy ebből áll a napja,de a minimum 2-3 sör az mindennap-max minden másnap alap dolog).Zavar,és nem tudok megbékélni vele,hogy bár elismerem,nem keres sokat,de a fizetését majdnem teljes mértékben az anyjának adja(együtt laknak)a többit meg elsörözi,és még fagyizni sem tudunk együtt elmenni,maximum ha én kifizetem,de akkor meg jön a következő nehézség,hogy ő nem akar velem jönni sehova,mert(szerinte)túl szép vagyok,(egyébként ez nem igaz,teljesen "átlagos"lány vagyok)fiatal,ha bepróbálkoznak akkor elmondása szerint,ő úgy gondolja neki kéne megvédenie,mert az ő barátnője vagyok,de ő inkább elkerüli a konfliktusokat stb...és ezáltal velem nem olyan egyszerü eljönni valahova mint a haverjaival.Másik dolog ami zavar,hogy jópárszor eljátszotta velem hogy megbeszéljük hogy átmegyek hozzájuk pl holnapután,erre kiderül hogy az egyik közeli barátja gondolt egyet és átment hozzá,ezért inkább menjek haza,majd menjek át következő nap(kb 15 percre lakom tőlük,szóval nem a távval van a gondom),vagy maradjak,csak éppem 20-30 percekre bemegy a haverjához(az anyjának nem vagyok szimpatikus,ezért nem enged be,ha nem muszáj,barátom meg ez ellen sem nagyon próbál semmit tenni,bár jó,lehet nem is tudna).Mondtam ezzel kapcsolatban a barátomnak hogy értem én hogy a több éves barátait nem fogja miattam elhanyagolni,nem is akarom,csak akkor beszélje meg velük hogy mikor én átjövök hozzá,a barátai nem,és forditva,magyarán ha a barátai mennek akkor én nem,de ebbe sem ment bele mondván hogy nem fogja nekik azt mondani,hogy ne jöjjenek át bizonyos napokon,mert ez mindig igy volt hogy akkor jöttek amikor akartak.Lehet hogy ebből amit irtam,most olyan mintha nem szeretném őt,de szeretem,főként pont ezért nem szeretnék szakitani,de már néha úgy érzem megőrjit ezekkel a dolgokkal,pedig azt hiszem valahol nekem van ezekben igazam,amennyire lehet korrekten próbálom megoldani,de néha úgy érzem esélytelen.

2014. júl. 16. 02:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam el, de igazat adok neked!
2014. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Belül vannak a gondok nála. Ülj le, és beszéld meg vele. Pl azt, ha bepróbálkoznak, te nem fogsz elcsábulni :) Ki lehet veled mozdulni,stb.

Igényled vele az időtöltést, és ha nem adja meg, akkor az fáj neked... ha erre se képes reagálni, akkor gondold tovább a többit.

2014. júl. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Személyiségzavaros szerintem, azért érzi azt, hogy lenézik őt és ezért ő is lenéz másokat. Az pedig, hogy a sör és a fű fontosabb neki, mint veled elmenni valahova... hát no comment. Én otthagynám a helyedben, mert ez a srác még nem készült fel egy kapcsolatra. Keress inkább olyant, aki többet foglalkozik veled.


A bekezdések használatát pedig javasolnám, mert sokkal átláthatóbb lenne, amit írsz.

2014. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj de én úgy gondolom abból amit leírtál hogy ennek a fiúnak annyira nem vagy fontos...Annyira nem törődik veled semmilyen szempontból, például az összes fizetését az anyukájának adja ami marad azt meg elissza nem gondol arra hogy rád is hagyjon pénzt mármint közös programokra erre arra inkább elissza ami marad...a másik az hogy a haverjai fontosabbak ezek szerint mint te ha téged csak úgy lekoccoltat...Ahogy látom abból amit írtál hiába szereted sok minden nem tetszik neked ebben a fiúban amit tökéletesen megértek az alapján amit elmondtál...Nem minden a szerelem abba belegondoltál milyen jövőd lenne ez a fiú mellett? Nem vesz téged komolyan nem figyel rád nem áll melletted nem törődik veled annyira...Én szakítanék vele a helyedben de ezt neked kell érezned hogy mit szeretnél megváltozni nem hiszem hogy ilyen világ nézettel megtud...tehát vagy elfogadod így ahogy van vagy tovább lépsz...
2014. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem is tudom mit gondoljak ezek alapján... Érdekelne hogy egyébként mennyit vagytok együtt... lehet hogy az a baja hogy nagyon rátelepedsz és egy kis szabadságra van szüksége.

Az egyszerűen egy baromság hogy fél veled elmenni bárhová... én is hasonlóképpen gondolom ezeket a dolgokat hogyha valaki beszól az utcán nem feltétlenül kell egyből bunyózni. Vagy ha annyira feldühít akkor meg nem fogok senkivel leállni vitatkozni--->kezdem a bunyót egyből..

De ebben is hogy kifogásokat keres arra hogy együtt legyetek, ebben is az lehet hogy szabadságra vágyik. Szóval vissza kell térni az előző kérdésre hogy mennyit vagytok együtt általában... Mennyi figyelmet/törődést igényelsz.

Az meg milyen már... ilyet életemben nem hallottam hogyha átjön a barátja akkor téged hazaküld... Mért? Mért nem lehetsz te is ott velük..?

Ettől függetlenül lehet hogy szeret. Benne van ez is... Én sem tudtam hogy mit jelent az hogy egy lányt nem csak megszerezni kell tudni hanem megtartani is... erre ment rá az első nagy szerelmem. Nem törődtem a barátnőmmel eleget... És akkor csinálhatott volna bárki bármit, nem értettem volna. Ebből csak akkor tanul az ember ha elveszíti azt a valakit...

2014. júl. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, de adok egy tanácsot, ha elfogadod.

Nemrég feltettem egy kérdést, vártam egy napot, és átnéztem a kérdésem, majd olvasgattam a válaszokat. Hirtelen külső szemmel láttam a problémát, és bár addig is sejtettem, mi a helyes, mi a válasz, csak egy kis plusz lökés kellett.

Tedd te is ezt, de magaddal kezdd. Világosan leírtad, és teljesen érthető a dolog.

Tudja, de nem tesz ellene. Ennyi a válasz.

Ne azért változtasson, mert te kéred, hanem magától és magának tegye.

A helyedben nem hisztiznék, nem bántanám, még egyszer elmondanám neki világosan mit akarok, mi nem tetszik, és döntsön, mert neked így nem jó.

18 vagy, nem 50, nem kell beletörődnöd semmibe.

2014. júl. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második:Mondtam neki hogy ezt hogy nem csábulok el,hogy ha vele vagyok,vele megyek,akkor nem érdekel más,azt mondta hog tudja,bizik bennem,megérti hogy rosszul esik nekem,de ugyanúgy nem változott semmi.Eddig is próbáltam ezeket megbeszélni,továbbra is próbálom még,de többnyire csak a saját véleményét tartja igaznak.


Harmadik:Lehetséges hogy személyiségzavaros,nem sokat tudok erről,majd utánanézek...

Igazad van a bekezdésekről,bocsi hogy nem úgy irtam.:)


Megyedik:Igen,tudom hogy valószinüleg nem fog változni...

Őszintén szólva,nem igazán tudnám ezeket elfogadni,mármint szeretem,szóval egy jó ideig igen,eltudnám viselni,de egy életen át nem hiszem...

Persze,nem döntök egyik pillanatról a másikra,nem hamarkodom el a döntést,de elég nagy a valószinüsége hogy igazatok van,és inkább szakitás lesz a vége,mert talán hosszútávon igy teszek jobbat magamnak.

2014. júl. 16. 03:00
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Ötös:2-3 naponta találkozunk,mondjuk akkor van hogy 5-6 órát is együtt vagyunk,de mondtam már neki hogy szóljon ha ezt túl soknak érzi vagy ilyesmi...

Szerintem "átlagos" mennyiségü törödést igénylek,de rátelepedni vagy ilyesmi nem szoktam.

Igen,lehet hogy szeret,csak valószinü mégsem tudom a végtelenségigig türni ezeket,még akkor sem ha én is szeretem.


Hatos:Igen,valahol igazad van,nem igazán szoktam hisztizni mondjuk,és bántani sem nagyon,még akkor sem,ha már nagyon közel vagyok ahhoz hogy elszakad a cérna nálam...de az biztos,hogy elmondom neki még egyszer ezeket,meglátom mit reagál,és hát,onnantól eldöntöm mi legyen a továbbiakban.

2014. júl. 16. 03:10
 9/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Jól teszed, csak érezze a súlyát. Akármi lesz, így nem mondhatja, hogy nem szóltál komolyan, csak leléptél, és a te nyugalmad is így találod meg.

Kitartást, csak ügyesen!

2014. júl. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni.

Megmondod, hogy téged ez zavar.

Nem tudom hány évesek vagytok, de azért az ő helyében a barátnőt fontosabbnak tartanám, mint a havert.

Mi az, hogy elment otthonról amikor megbeszéltétek?? Velem csinálta volna meg a barátom, asszem ment volna a hiszti. Nem tudom te ezt miért viseled el.

2014. júl. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!