Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy növeljem önbizalmamat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növeljem önbizalmamat és ne legyek önértékelési gondokkal rendelkező lány?

Figyelt kérdés

Mondhatni a barátnőimen, barátaimon kívül, meg a rokonaimon kívül senki sem szeretett igazán.


Korábban: exét vagy csak önmagát szeretőkbe ütköztem, birtoklási kényszerrel.

Nehezen tudom elhinni, hogy valaki szerethet engem.

Mindenkinek csak útban vagyok, meg arra, hogy belém rúghassanak.


Voltatok hasonlóan? Mit tudtatok tenni? Vagy hogyan segítettek rajtatok?



2014. júl. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ettől az tud megszabadítani aki őszintén megbecsül, tisztel és szeret :) legalábbis szerintem nem nagyon van más megoldás ha a szerető barátok és család nem segít...


21F

2014. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menny el gyúrni, de komolyan, és nem a komoly testépítő részére gondolok hanem inkább a fitness részére. Pár hónap múlva máshogy látod a világot ,)
2014. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugy növeltem az önbizalmamat, hogy elkezdtem tanulni, főleg nyelveket és sok hobbit választottam. Szeretek lovagolni, teniszezni, sielni, uszni. Eldöntöttem, hogy teljesen önálló leszek, nem akarok soha senkitől függni, se anyagilag, se érzelmileg. Nagyon jó érzés, ha olyan fiúval hoz össze a sors akivel jól érzem magam, de nem akarok mindenáron társat se..ha ugy alakul akkor barátkozom, ismerkedem, de nem ez dönti el, hogy most jó kedvem van és elégedett vagyok-e.. Igazából nem is akarom magam lekötni egy fiúval se, mert annyi mindent akarok még, tanulni, utazni stb. lehet egy komolyabb kapcsolat gátolni is ebben.
2014. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem állunk olyan jól anyagilag, hogy ennyi hobbit bevállaljak. Huzamosabb ideig tartó rendszeres edzésekről évek óta csak álmodozom.

Nyelveket tanulok :) és a tanulás mindig is fontos volt nekem. Szeretnék én is önálló lenni. A lehető legjobban.


Szóval mások is tudnak segíteni?

2014. júl. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!