Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedjem el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Tudom számtalan ilyen kérdés van de már kiborulok. Több mint fél éve szakitottunk azóta volt egy kapcsolatom (persze nem egyből) és az még szenvedélyesebb is volt de mégis sokszor gondoltam rá alatta és annak is azért lett vége mert 'szeretem' az exem. Na mindegy végülis igaz. Utána összejöttünk az elsővel de nem volt jó azt éreztem nem szeretem. De most hogy nincs újra hiányzik. Elakarom engedni már nem tudom mit tegyek. Sajnos osztálytársam így szeptembertől lesz még egy közös tanévünk plusz nyáron is fogom látni augusztusban hetente táncpróbákon . Nagyon szívtelen már velem nem is néz rám úgy beszél velem hogy nagyon fáj. Hogy viseljem ezt el? Fáj hogy ő már túl lépett csajozik pedig együtt voltunk több mint egy évig és nagyon szeretett csak megunt és az osztályban engem allitott be szarnak. Bár már a többiek nem bantanak de akkoris fáj hogy úgy tesz mintha soha nem is ismert volna :/
2014. júl. 16. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ő már túlépett rajtad,neked is azt kellenne.
2014. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked is ezt kell tenned, élni a saját életedet, aminek a fiú már nem része.
2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én próbálom tényleg járok bulizni kirándulni de semmi nem megy
2014. júl. 16. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

újabb találkozás alkalmával még véletlenül se vedd észre, abszolút engedd el magad mellett, légy totál közönyös..

ha ez mardosni fogja akkor is nézz át rajta, ha elég jól begyakorlod észre se veszed és már túl is leszel rajta...

persze csak akkor ha találsz magadnak más elfoglaltságot amiben kiteljesedhetsz...

ha esetleg eljut odáig, hogy vissza akarjon kapni, el kell sajnos utasítanod, mert eléggé megsebzett már...

dolgozz keményen és előbb utóbb túlléphetsz rajta... :)

2014. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez csak ragaszkodás.
2014. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj át 1 másik iskolába, menj át 1 másik táncórára, így nem kell találkozni vele. De ha nem tudsz iskolát váltani, akkor legalább menj át 1 másik osztályba.
2014. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!