Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év után sem megy felejtés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után sem megy felejtés. Jelenleg is van barátom, de egyszerűen az első szerelmem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem napra pontosan megismerkedtem egy fiúval. Még elég fiatalok voltunk (persze most is azok vagyunk.. :) ) és 200 km-re lakunk egymástól, úgyhogy elég ésszerűtlennek tűnt együtt maradni. Nagyjából egy évig hol együtt voltunk, hol nem, közben nagyon keveset találkoztunk.


Ő volt az első igazi szerelmem, és egyszerűen a mai napig (szó szerint) nem tudom elfelejteni. Tegnap találkoztam vele, és megint minden eszembe jutott. Mennyire boldog voltam vele, mennyire vágytam rá, hogy megint találkozzunk. Most is vágyom rá és tudom, hogy ő is.

Mégis van barátom majdnem 8 hónapja, akit szeretek, de...de az első... nem tudom kiverni a fejemből.


Kérlek segítsetek, mit tegyek? Nem tudom senkivel sem megbeszélni ezt és nem bírom magamban tartani, sírógörcsök sorozata jön rám, ha csak a tegnapra, vagy a múltra gondolok...


Hogy felejtsem el? Vagy mit tegyek? Belebolondulok...


17L


2014. jún. 29. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam .. Menj vissza hozzá én si ezt tettem és nem bántam meg ;) 20 L
2014. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Gyönyörű, hogy vagy képes 8 hónapja együtt lenni valakivel ha nem is szereted? Vagyis mást szeretsz? Naponta köpöd szembe szegény gyereket. Valóban menj vissza hozzá, ess pofára mégegyszer, erre nincs nagyon más gyógyír
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsétlen barátod meg ne bolonduljon bele, hogy vele vagy és a volt barátodat szereted? Tudom, még gyerek vagy (látom, gondolkodásra is), de ne hitegesd már szegényt, legalább egy kis becsület legyen benned!
2014. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom neked a legjobban, hogy:

1 - vagy írsz neki fb-on, vagy máshol

2 - személyesen mondod el neki


Csak gondolj bele... ha ő is visszaakar téged szerezni, milyen boldogságot okozna ez neki? Bárcsak az én volt barátnőm is így állna hozzám... :)

2014. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!