Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnék, de nincs hol valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és leszbikus. Budapesten élek ,de eddig nem sok értelmes leszbikus lánnyal találkoztam. Még mielőtt bárki elkezdené az írni ,hogy divatból vagy bármi ilyesmi közlöm ,hogy nem. :) Valami társkereső, ami nem feltétlen +18-as. Vagy innen valaki? Homofóbok kíméljenek. :) Előre is köszönöm. :)

2014. júl. 16. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdések
2014. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kár érted:)

Amúgy szextárskereső oldalakon, vagy ilyen jellegű szórakozóhelyeken.

2014. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Passzolok. Nem ismerek ilyet. A legtöbb 18 korhatáros. Ha itt nem jön össze akkor hamisítsd be magad maximum. Majd bemutatkozóba beírod hogy 17 vagy. :p Jobb ötletem nincs.
2014. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ismeretlenek.hu
2014. júl. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pride.hu társkereső hirdetések. Sok a béna, nyavalygós hirdetés, de ha Te írsz egy értelmeset, akkor lesz kapásod.


Így kell értelmes hirdetést írni:

- Leírod magadról, hogy milyen vagy (külső-belső tulajdonságok, hol laksz, mi érdekel, mit szoktál csinálni);

- Leírod, hogy milyen társat keresel (külső-belső tulajdonságok, satöbbi).


Aztán innentől jöhetnek a nagy érzések meg a lelkizés, de előbb az első kettőt zavard le.


Meg például a Love.hu-n is be lehet regelni leszbikusként, hogy csak nők lássanak, nőt keresel, homoszexuális vagy. Persze lesz egy csomó kamunő, meg párok, ezeket el kell hessenteni, és akkor talán lesz köztük értelmes jelentkező is. Meg persze te is keress az adatlapok között proaktívan.

2014. júl. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
16 éves leszbikus?Hahaha...
2014. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyere 26-án a Dürer kertbe, ott lesz ösztro buli, 16 felett lehet belépni, úgyhogy nyugodtan jöhetsz. :)
2014. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csajokespasik.hu

randi.gay.hu

én is ezeken próbálkozok

2014. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj nekem :) 15/L
2014. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!