Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket hazakísér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hazakísér este a barátotok? Fiúk ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Az előző barátom és a mostani is azt vallja- ami szerintem felháborító- hogy "annyi lány mászkál este különben sem lesz 500 m-en semmi bajod...


Tegnap összevesztem a barátommal hajnalban, hazamentem egyedül és fel se hívott, nem is küldött sms-t sem hogy hazaértem-e épségben...


Szerintem egy nagy összeveszésnél sem veszik el az aggodalom ,nem?



Vagy én vagyok ennyire régimódi?


21/L



2014. júl. 17. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
fiukat ki kiséri haza?
2014. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig hazakísér/hazahoz a Párom, este egyébként sem mászkálok sosem egyedül. Talán túlzásba is esek néha, de volt már emiatt kellemetlen élményem, szóval nem kockáztatnék többet...


21/L

2014. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül kocsi nélkül vagyok, akkor mindig hazakísér, ha kocsival akkor is mindig beszélünk utána, hogy haza értem-e épségben, meg term. este elköszönünk egymástól.
2014. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
# 11. :) Én! Ha késő este van és csak éjszakai van, akkor haza viszem a páromat és úgy megyek haza. (kocsival term.)
2014. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
engem még a haverjaim is hazavisznek, nemhogy a pasim... de ettől függetlenül mondd meg neki h nem volt szép, amit mondott.
2014. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindig is fel fognak nézni azokra a férfiakra, akik vigyáznak rájuk. Nem értem a fiúkat, egy ilyen ziccert kihagyni...
2014. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátom is bunkó volt. Nála voltam, és apa értem jött kocsival, de pár utcával odébb állt meg, és már korom sötét volt. A srác meg megállt a házuk ajtajában, nemhogy esetleg a kerítésig kísérne vagy valami.

Szóval én elvárom, hogy elkísérjen egy biztonságos pontig, pláne este.

2014. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

nekem eddig két barátom volt. az első kb fél évig hazakísért, pedig 1 órára lakik tőlem. aztán a hülye haverjai beszóltak neki, hogy minek kísér haza, ők csak simán hazaküldik a csajukat azt cső. akkor már csak fél útig kísért...

amikor este elmentünk valahova, és én piás voltam, csak akkor kísért haza, ha még volt ideje. elég rosszul esett, hogy csomószor azt mondta, hogy le fogja késni az utolsó buszt (volt éjszakai is...) ezért tántorogjak egyedül haza....


a másik barátom az elején hazakísért, meg ha buli volt akkor mindig, több hónap után is. amikor másnap suli volt és este 8-9 volt akkor nem kísért haza, de nem is volt baj, 15 percre laktam tőle. a végén már nem volt hazakísérés.


19/L

2014. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!