Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok tudnatok tippet adni?

Figyelt kérdés
szoval baratnommel 4honapja vagyunk egyutt es elertuk azt a pontot h kivanjuk egymast es leakarunk fekudni. Mindkettonknek elso lenne. Baratnom nem tud ellazulni csak idegeskedik es fel h nagyon fog fajni:/ valami otlet amivel ellazithatom?
2014. júl. 17. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok esetleg kis bor (nem berúgás 1-2 pohár max)
2014. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
GINA
2014. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom... ne idegeskedjetek. Az csak ront rajta... és úgy semmi értelme nincsen, ha közben parázik. Nincs még felkészülve rá.


Ha valóban kívánjátok egymást, akkor ne gondolkodjatok, vágy döntsön... ugorjatok bele. Viszont, ha meg akarjátok már tenni, de a lányban ez még félelmet kelt, hogy jaj fájni fog, akkor fájni is fog.


Lehet itt praktikázni, hogy ezt azt tégy, de ezt helyzet adja. Ne tervezzetek! :))

2014. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!