Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők! Nektek mennyire megalázó ha a párotok férjetek megcsal? Tudnátok hallgatni róla?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségem és most külön költözünk. Én nem szeretném elmondani senkinek hogy az volt az ok hogy megcsaltam. Gondoltam megmondom neki is hogy találjunk ki valami mást. Amúgy beszélgetünk tehát nem vagyunk rosszban.
2014. júl. 1. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállald tetteid következményét, csak ennyit tudok mondani.
2014. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkire nem tartozik a magánéletem, ergo nem írnám ki az üzenőfalra. De nem tartanám megalázónak. Mondjuk én emiatt nem is válnék el.
2014. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Senkire nem tartozik, max.a legjobb barátnőm tudná, hogy mi történt. Nyilván, ha megcsaltad és kiderült, vállald érte a következményeket, ennyi.

Én viszont kivágtalak volna rögtön, nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba :)

2014. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem bocsátanék meg neki soha ha én nem csalom meg akkor elvárom tőle is azt a tiszteletet ha már nem szeret mert ha szeretne nem csalt volna meg
2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyunk együtt...

Csak gondoltam neki is jobb ha nem azt kell mondja pl egy rokonának vagy bárkinek aki megkérdezi hogy: valaki mást és meg*****.

Legalábbis nekem kellemetlen lenne ha azt kéne mondjam hogy nem voltam elég a páromnak.....

2014. júl. 1. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy hallgatni róla? Hogy te elmond vagy sem? Vagy hogy ő elmondaná e a családjának, barátnőinek?


Én elmondanám a családomnak, ha ezt kérdezted. Ha pedig arról lenne szó, hogy én ilyet tennék, ami ki van zárva mert nem viselné el a lelkiismeretem, ha már nem működik a kapcsolat, megszakad. De soha nem tennék ilyet. Szóval akkor elmondanám, mert szintén a lelkiismeretem nem hagyna nyugodni és én érezném magam iszonyatosan szarul.


Talán megéri öszintének lenni, ha már összeházasodtatok nem? :/

2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
senkinek nem az lesz az első gondolata, hogy ő a selejt mert nem volt neked elég jó. téged hord le minden normális ember egy utolsó szarnak, mert félrek*rtál.
2014. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem megalázó, de nem is mondom el senkinek. Õdolga. Szeretem õt és örülök, ha jól érzi magát akkor is, ha mással. (Nem kopik ám el neki :-)))
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!