Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befolyásolhatja egy srácot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja egy srácot az ismerkedésben, hogy egy csajszi hogy öltözködik?

Figyelt kérdés
Mivel rap zenét hallgatok bő nadrágokat hordok, de ez mind csak a nadrágra igaz!
2010. jan. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem fontos a stílus
2010. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek a ruha?
2010. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,a ruha is a személyiséghez tartozik. Nekem pl sokan mondták már,hogy a stílusomba is beleszerettek velem együtt. Fontos,hogy passzoljon egymáshoz a ruha és a benne lévő lány.
2010. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Befolyásolja...épp ezért ne kezdj rapper csajként (pl.) rockerrel...
2010. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vonzanak a rocker pasik...
2010. jan. 9. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj. Néha (bahh, mit néha!) a repper leányzók jobban néznek ki, mint egynémely idealizált szépség. Én legalább is bukok az ilyen ritkaságokra, még úgy is, hogy elvileg "már régen be kellett volna nőnie a fejem lágyának". Azt kedvelem benne a leginkább, hogy mindazon által, hogy az így öltözködő leányzók esetében lehetetlen a testi adottságok tüzetesebb vizsgálatát elvégezni (értsd: több marad a jótékony fantáziának), általában azért a repper lányok a hiedelmekkel ellentétben elég kényesek a külsőre (értsd: többnyire nem a divat igényességét követik, hanem a sajátjukét). Hogy úgy mondjam: általában az arc az, amiből az ember ekkor kiindulhat --és ami személy szerint engem illet: én ritkán csalódtam egy-egy szép arc után... főként, ha mosolyogni látom... :D ( És még csak nem is vagyok repper, mielőtt szó éri a ház elejét! XD )


24/F

2011. nov. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy igen furcsa mód makrancosságban, ill. hát nőiessében azért valamivel rosszabban állnak az ilyen körökben mozgó nők/lányok, mint az átlag --erre tehát azért érdemes odafigyelni. Ez talán velük kapcsolatban az egyik leginkább elkomorító tényező.


Előző voltam.

2011. nov. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!