Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire átlagos a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos a férjem libidója?

Figyelt kérdés

Harmincöt éves és naponta két szexre lenne igénye. Nekem ettől jóval kevesebb az igényem, de középutat választjuk, így átlagosan heti 3 alkalom van, de neki ez kevés.

Azt mondja, hogy normális férfi így működik és mindig akarja a szexet.


2014. júl. 18. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van
2014. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap kívánom a páromat, naponta többször is. Szerencsére neki sincs ezzel problémája. 34/F
2014. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, a férjemnek elég heti 2-3 is, nekem napi egy esne jól minimum. Végül is heti 3-4 van, amivel elvagyok, csak néha nehéz.
2014. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amióta baba van, hál isten ő is jobban bírja a szexmentes napokat, de előtte neki is napi egyszer minimum...

Szerintem normális, de nem szabadna kiakadnia hogy te beéred kevesebbel :(

2014. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, én is ilyen vagyok.
2014. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is napi 1 sex minimum! Bár a férjemnek ez is kevés :(

Én el lennék heti 3-4 alkalommal is !

28/L

2014. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy férfi libidója tapasztalatom szerint attól függ, hogy mennyire van fizikailag és szellemileg leterhelve....vagyis mennyire fáradt.

Ha napi 10 órát melózom kemény fizikai munkát és minden porcikám fáj mire hazaérek, akkor eszembe sem jut a szex....3 perc alatt elalszom bármilyen környezetben. Ha határidős munkát kapok és 110% százalékot kell teljesítenem és minden gondolatom akörül forog, hogy a következő nap mit kell elvégeznem és szorítanak a határidők, akkor nem tudok a páromra koncentrálni.

Ha fizikailag fitt vagyok és nincs semmi egyéb elfoglaltságom akkor a heti 3-4 alkalom az reális.

37F

2014. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mikor arra hivatkozom, hogy kimerült vagyok és fáradt, jobban esne az alvás. (két pici gyerekünk van.) Akkor azt mondja, hogy nem érti a vágynak mi köze a fáradtsághoz...
2014. júl. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!