Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos nő mit vár el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő mit vár el egy 24 éves embertől?

Figyelt kérdés

Korombeli nők (+/3) véleményezzetek!


Érzelmi,társadalmi,szociális és egyéb szempontból.

Ha mélyebben kifejted, duplán megköszönöm! :)


24/F



2014. júl. 7. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Kevés vagy, mint számítógépben az öntudat.
2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Maximas ***** válasza:

Pénz,pénz,pénz

ezt Montecuccoli is megmondta annó.

2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok.


Lányok csak őszintén és részletesen !!

2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Sokmindent, túl sokmindent, főleg olyan dolgokat amihez pénz is kell.
2014. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Jellemző, hogy pont az érintettek nem válaszolnak...
2014. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nehéz, mert nem lehet tudni, hogy az illető 24 éves korára kiélte-e már magát, vagy hosszútávon lehet-e alapozni a kapcsolatra (de ezzel -jobb esetben- a másik fél tisztában van, talán), tehát benne van-e a pakliban a családalapítás lehetősége. Nekem fontos lenne, hogy ha lakása, autója nincs is, de legyen biztos állása, ne egyik napról a másikra éljen, lehessen vele tervezni. Onnantól már lehet együtt is gondolkodni, lakáson, autón, stb.

Fontos, hogy meg lehessen vele jelenni úgy egy családi "komoly" összejövetelen, mint egy baráti, laza és kötetlen estén, ne hozzon se engem, se másokat kellemetlen helyzetbe, legyen benne tartás és (ön)kontroll.

2014. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6

Ha egyetemista a srác és előtte mondjuk elvégzett egy szakmát, valamint teszem azt még év vesztes is, akkor 24 évesen még nem lesz biztos állása. Ha pedig komolyabb szakra jár, ahol nem engednek át minden boldog-boldogtalant a tárgyakból, akkor egy-két év csúszás is előfordulhat.


Na ilyenkor mi a helyzet? (Most magamra utaltam, a többi rész klappol)

2014. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6os vagyok: én is 25 évesen szereztem meg a diplomám (államilag finanszírozva), de 21 éves korom óta dolgozom, így tudtam félretenni pénzt is. A munka és a tanulás nem zárják ki egymást, bár tény, hogy fárasztó egyszerre a 2.
2014. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam, de csak egy évet; ami arra volt jó, hogy csúsztam még egy évet az egyetemen. Ez is szaktól függ. Amikor az embernek heti szinten kell A2/A1-es rajzokat készítenie (akár több tárgyból is) és mellette ZH-ra kell készülni, eléggé nehéz.


Ráadásul a fizetésem elment a lakhatásra, kajára és tandíjra. Ha ott helyben laksz ahol az egyetem is van, persze már más tészta.

2014. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ha már nem egyetemista: legyen egy biztos állása és tudja jól beosztani az idejét, energiáját mind a munka, mind a párkapcsolat területén

fontos, h törekvő legyen és ha plusz egy napot kell dolgoznia a fizetésemelésért, akkor ne mondja azt, h nincs kedvem hozzá (kiferdített példa, de érthető sztem)

fontos az is, h ha komolyabbra fordul a dolog, akkor tudjunk együtt tervezni, legyen határozott, de kompromisszumkész

legyen családcentrikus és persze ne nézzen más nők szoknyája alá :)


ha egyetemista: legyen törekvő, tanuljon szorgalmasan és szakítson rám időt

tervezzen előre, pl. suli után egy jó munkahely stb

ne buliról bulira járjon, hiszen 24 alatt sikerülhetett kiélnie magát

persze szórakozni nyilván eljárna, de kulturáltan


mindentől függetlenül számomra fontos, h humoros, kedves, gyengéd, kicsit romantikus (de ne vigye túlzásba), őszinte és törekvő legyen a férfi, a többi majd alakul

2014. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!