Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tavol kerulunk egymastol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tavol kerulunk egymastol nemtudom hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Egy lannyal most kezdtem el igazan jol erezni magam es nekem nagyon tetszik. Ugy erzem meg egy kis ido mulva akar komolyabb kapcsolat is lehetne belole. Viszont mind a ketten kulonbozo varosokba kerulunk. A lany pestre en pedig szegedre ha minden igaz. Hat ettol most egy kicsit bepanikoltam hogy vegre talaltam egy olyan csajt akivel komolyabb kapcsolatot tervezek es szerintem kolcsonos a dolog. Erre jo tavol kerulunk egymastol. Ki lehet birni ezt a tavolsagot? Vagy milyen mas lehetosegek vannak?
2014. júl. 18. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Vonattal 2 óra és 22 perc.


Mi a probléma?

2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat peldaul hogy csak hetente/kethetente tudunk talalkozni csak mondjuk... Nem keves?
2014. júl. 18. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
exemmel így volt és 3 óra volt az út + a busz durván fél óra mert várni kellett de totál megérte..ha kérdésed van írj privátot :)
2014. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!