Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben tarthat vissza egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben tarthat vissza egy 30 éves pasit a 18 éves barátnője?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10:

De senki nem mondta itt, hogy 50 évesen 20 évesekkel akar szexelni.

Ahogy egy férfi idősödik, a korbeli elvárásai is úgy változnak.


Én például 25 éves koromig 16 évesekig mentem le. De 25-től kezdve feljött a korhatár 18-ra. 35 éves koromra feljön 20-ra majd. 50 évesen pedig valószínűleg már erősen a 30 év lesz az alsó korhatár, ahol hatalmas energiabefektetés nélkül lehetséges a siker.

Úgy is tele van a világ szingli 30-as nőkkel, akik érthetetlen módon valamiért nem huszonévesen, a legjobb korukban állapodtak meg.

2014. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Talán mert nem egy bizonyos előírt forgatókönyv szerint alakul mindenkinek az élete. Én például harminc felé közelítek, de jóval fiatalabbnak néznek, és a párom is négy évvel fiatalabb. Nekem pl. egyáltalán nem kéne ötven éves pasi.

Azonkívül miért van az, hogy csak a huszonéves lányokat ekézik, hogy miért nem állapodtak meg? Akkor mi van, ha ő pont 32-33 évesen állapodik meg, mert úgy jön ki?

Miért kéne mindenkinek egy előírt séma szerint alakítani az életét, ha ő nem is érzi úgy jól magát? Csupán azért, mert nő?

2014. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És egy férfi miért ne alakíthatná úgy az életét, ahogy akarja? Csak mert férfi?


Például úgy, hogy a szexuális aktivitása megkezdésétől (15-20 éves kora) első sorban az alkalmi kapcsolatokra fókuszál egészen 30-35 éves koráig, amikor is megállapodik egy huszonéves, termékeny, fiatal, nála 5-15 évvel fiatalabb nővel és családot alapít?


"a huszonéves lányokat ekézik, hogy miért nem állapodtak meg"

Minden nő huszonévesen a legkapósabb. Egy nőnek huszonévesen van a legnagyobb esélye megtalálni a lehető legjobb partnert, akit csak képes, mert ebben a korban a legvonzóbb. Ha nem állapodik meg huszonéves korában, akkor az az ő döntése és vállalnia kell a következményeit, vagyis azt, hogy mondjuk 35 évesen sokkal kevesebben és sokkal kevésbé "minőségi" férfiak érdeklődnek iránta, mint 25 éves korában. A biológiának sem a férfiak és sem a nők nem mondhatnak ellent.


Én elképzeltem, hogy biológiai szempontból ÉS EMELLETT a saját boldogságom szempontjából mi a legjobb forgatókönyv nekem. És azt gondolom úgy általában a férfiaknak is. Ezért így élem az életem és ha egy ember tanácsot kér, akkor a saját jól bevált receptemet osztom meg vele.

2014. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem nem tudsz ilyenekkel hasba akasztani, de majd találsz egy kislányt, aki tágra nyílt szemekkel hallgat, és akit majd benevelhetsz úgy, ahogy neked megfelel. Te csak ezt akartad megideologizálni, de akkor miért nem mondod ki őszintén? Hogy igen, egy irányítható, öntudatlan, fiatal bábot akarok magam mellé, aki alárendeli magát az én egómnak.
2014. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyébként én is fel tudok sorakoztatni hozzád hasonló ideológiákat:


- előnyösebb, ha a férfi fiatalabb, mert a férfiak korábban halnak,

- fiatal korukban jobb a spermiumjaik minősége stb...

2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
jav: *spermiumok
2014. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15:

Így van, ennek is vannak előnyei. Mégis, mióta világ a világ, az emberi civilizáció történetének párezer éve alatt ezek sosem voltak olyan fontos szempontok.


-egy 10-15 évvel fiatalabb nővel az a jó, hogy ő kb. akkor kezd el kinézetre hanyatlani, amikor a férfi meg szexuális teljesítményben fejezi be a földi pályafutását; így egyszerre hagyják abba a szexet nagyjából, ebből sem származik probléma

-55 évesen még mindig lesz egy valószínűleg jól kinéző 40-45 éves feleségem, ami nem rossz

-a női termékenység egy kapcsolatban szerintem fontosabb, mint a férfi, ha a kort nézzük; egy 40 éves férfi még könnyen tud gyereket nemzeni, de egy 40 éves nő már nem esik ugyanolyan könnyen teherbe


14:

Elmondom miben jobb mondjuk egy 24 éves, mint ugyanaz a nő 34 évesen TAPASZTALATAIM SZERINT:


-kedvesség, gyengédség, gondoskodás, háziasság, törődés. Ezek sokkal jobban megvannak a fiatalabban.

-gondtalanabb, életvidámabb, fiatalabb, üdébb, energikusabb, mint egy karrierépítő, munkában megfáradt, belsőleg ezek miatt elférfiasodott 30 év körüli

-majd minden nő teste vonzóbb 24 éves korában, mint 34 éves korában

-egy fiatal nő nagyobb eséllyel akarhat klasszikus nemi szerepek szerinti életet, amiben ő a főállású háziasszony, a család, az otthon és a gyerekek gondozója, miközben a férje eltartja a családot (persze ilyen 18 éves lányt nem Budapesten a belvárosban kell keresni, de vidéken rengeteg ilyen mentalitású csinos lány van szerencsére)


14:

Ráadásul ugyanez ez az egész elmondott szöveged, ennyi erővel rád magadra is igaz lehetne. Minek akarnál magadnak fiatalabb férfit, ha nem azért hogy kedved szerint irányítsd? Látod már így megfordítva, hogy ez hülyeség volt?

2014. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy te hogy forgatod ki a szavaimat, és mit magyarázol bele, az nem az én gondom.
2014. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"-egy fiatal nő nagyobb eséllyel akarhat klasszikus nemi szerepek szerinti életet, amiben ő a főállású háziasszony, a család, az otthon és a gyerekek gondozója, miközben a férje eltartja a családot (persze ilyen 18 éves lányt nem Budapesten a belvárosban kell keresni, de vidéken rengeteg ilyen mentalitású csinos lány van szerencsére)"


Miért kell ennyire erőltetetten hintened az igét, ha szerinted hemzsegnek az ilyen mentalitású fiatal lányok, akiknek nem számít a saját jövőjük, és életük középpontjában csakis a férfi áll? :) Nosza, eredj akkor, és fogj magadnak egyet!

Mellesleg pont ezzel támasztottad alá a felvetésemet.

2014. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!