Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátnőm ne csináljon belőlem papucsot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tényleg mindent megteszek a barátnőmért, talán még erőmön felül is teljesítek, ő mégis beszólogat, hülye poénokat ereszt el, leszólja a kaját, amivel várom haza a munkából. Azt hiszi, hogy vizsgaidőszakban csak lóbázom a lábam itthon, míg neki dolgoznia kell. A reggel másból se áll, minthogy elkészítem a kajacsomagját (hajnal 4-kor), miközben ő csak zsémbeskedik, szidja a munkáját és ha kicsit is kétértelmű mondat csusszan ki a fáradtságtól a számon, akkor balhézik. Mikor hazaér, már azon parázok, hogy éppen mit fog leszólni, vagy éppen min fogunk összekapni. Folyton csak ígérget mindent, mégis én vagyok a f@sz, mert meg merészelem kérni, hogy kicsit figyeljen már oda. Max fél órát kapok belőle, amikor esetleg babusgat és nem a gép előtt ül, szex semmi (nem mintha lenne energiám hozzá) majd lábujjhegyen járkálok, hogy tudjon aludni, kikapcsolom a TV-t, pedig szeretném megnézni a műsort, kivonulok a konyhába tanulni, hogy ne zavarjam és mindezért mit kapok: az egyik barátom is nálunk ebédelt ma (mert együtt készültünk egy vizsgára) és tűrhetetlenül bánt velem még előtte is. Az ÉN lakásomba, amit ÉN tartok fenn, miközben az ÉN ételemet eszi! A barátom csak lesett, hogy mindent eléteszek, ő meg csak azon nyavajog, hogy miért nincs kész hamarabb a kaja és miért nincs kéznél a cigi. Ezután folyamatosan csak azt hallgathattam a cimbimtől, hogy miért nem dobom már ki a nőmet.


Mindezek ellenére mégis szeretem a barátnőmet és ugyanúgy igyekszem neki mindent megadni, amit csak kér (igen, még az éjszaka közepén is hajlandó vagyok kimenni cigit venni az uccsó pár száz forintomból, csakhogy ne idegeskedjen) mert nem akarom, hogy úgy érezze, nélkülöznünk kell az adósságaim ellenére is.


De mégis mit tegyek, hogy végre ne kezeljen papucsnak? Vonjak meg tőle mindent, ne szolgáljam ki és hátha észre veszi magát? Vagy csináljak mindent úgy, mint eddig, és hátha megnyugszik és elkezdi értékelni a munkámat? Nem azt akarom, hogy körülrajongjon, mert ezek számomra természetes dolgok, hisz' szeretnék neki mindent megadni, de ahogy bánik velem, az már tényleg tűrhetetlen...


2010. jan. 8. 22:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%

ilyen az alkatod

te papucsságra vagy determinálva

2010. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
lol mi az h papucsságra determinálva ??? ez nem vele született dolog , ha nem tetszik neki igenis változtathat rajta
2010. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg. Mond meg neki, h ez neked így marhára nem működik. Ha nem változtat rajta, akkor szerintem nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2010. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%

kétlem

ilyen a személyisége

2010. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Néha veszekedj Vele, néha mondd meg Neki a dolgokat. Aztán, ha nagyon durva voltál, kérj később bocsánatot (de teljen el elég sok idő, 1-2 óra addig, hagy eméssze meg a mondottakat). És mondd meg Neki, hogy szereted, de vannak dolgok, amikről tudnia kell.
2010. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Te őrült vagy!!! Komolyan.

Mások a csillagokat is lehoznák, ha egy ilyen kedvesük lenne.

Agyatlan egy nőd van. Bocsi.

A pajtinak van igaza, ne hagyd alázni magad, csak rosszabb lesz.


21/L

2010. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Tegnap megmondtam neki, hogy figyeljen már kicsit jobban oda. Az egészből az lett, hogy miért nem tudom inkább azt mondani, hogy szeretem és hagyom aludni. Jelezem, most is a bátyjánál van (pedig ugye húde fáradt) aztán majd hazaesik valamikor, bedöglik mellém én meg vágjak hozzá jópofát, hogy le vagyok sz@rva 10 perc után.
2010. jan. 8. 22:59
 8/51 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam a baréátnőmmel vigyázz ezt a lányok hamar megunják és kitesznek ,megunják a JÓT és kellenek nekik a menő-jenők akik izgalmasok:)
2010. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Olvastam és nem tudom még mindig elhinni, hogy ennyire kihasznál és te hagyod. Muszáj leülnötök. Muszáj megbeszélni. Azért nem olyan természetes, hogy minden a segge alá van téve és ezért semmit nem viszonoz, még egy jó szót sem intéz feléd, hanem ráadásul még kritizál is folyamatosan!!! Nem is értem hogy nem veszi észre, hogy mennyire megbánt téged. Ez hihetetlen számomra. Ne haragudj, de teljesen le vagyok döbbenve.

17/Honey

2010. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
De barátom. Nem csak ennyit kell mondani. Emeld fel a hangod, és hagyd, hogy amit ide kiírtál, elhangozzon a szádból. Nyugodtan, erőből. Abban a pillanatban fogd azt, hogy mennyire szereted, hajítsd el, és gondold azt, mennyit NEM tesz meg Érted. Ez legyen Előtted, és add ki, rohadt erősen.
2010. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!