Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátnőm ne csináljon belőlem papucsot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tényleg mindent megteszek a barátnőmért, talán még erőmön felül is teljesítek, ő mégis beszólogat, hülye poénokat ereszt el, leszólja a kaját, amivel várom haza a munkából. Azt hiszi, hogy vizsgaidőszakban csak lóbázom a lábam itthon, míg neki dolgoznia kell. A reggel másból se áll, minthogy elkészítem a kajacsomagját (hajnal 4-kor), miközben ő csak zsémbeskedik, szidja a munkáját és ha kicsit is kétértelmű mondat csusszan ki a fáradtságtól a számon, akkor balhézik. Mikor hazaér, már azon parázok, hogy éppen mit fog leszólni, vagy éppen min fogunk összekapni. Folyton csak ígérget mindent, mégis én vagyok a f@sz, mert meg merészelem kérni, hogy kicsit figyeljen már oda. Max fél órát kapok belőle, amikor esetleg babusgat és nem a gép előtt ül, szex semmi (nem mintha lenne energiám hozzá) majd lábujjhegyen járkálok, hogy tudjon aludni, kikapcsolom a TV-t, pedig szeretném megnézni a műsort, kivonulok a konyhába tanulni, hogy ne zavarjam és mindezért mit kapok: az egyik barátom is nálunk ebédelt ma (mert együtt készültünk egy vizsgára) és tűrhetetlenül bánt velem még előtte is. Az ÉN lakásomba, amit ÉN tartok fenn, miközben az ÉN ételemet eszi! A barátom csak lesett, hogy mindent eléteszek, ő meg csak azon nyavajog, hogy miért nincs kész hamarabb a kaja és miért nincs kéznél a cigi. Ezután folyamatosan csak azt hallgathattam a cimbimtől, hogy miért nem dobom már ki a nőmet.


Mindezek ellenére mégis szeretem a barátnőmet és ugyanúgy igyekszem neki mindent megadni, amit csak kér (igen, még az éjszaka közepén is hajlandó vagyok kimenni cigit venni az uccsó pár száz forintomból, csakhogy ne idegeskedjen) mert nem akarom, hogy úgy érezze, nélkülöznünk kell az adósságaim ellenére is.


De mégis mit tegyek, hogy végre ne kezeljen papucsnak? Vonjak meg tőle mindent, ne szolgáljam ki és hátha észre veszi magát? Vagy csináljak mindent úgy, mint eddig, és hátha megnyugszik és elkezdi értékelni a munkámat? Nem azt akarom, hogy körülrajongjon, mert ezek számomra természetes dolgok, hisz' szeretnék neki mindent megadni, de ahogy bánik velem, az már tényleg tűrhetetlen...


2010. jan. 8. 22:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
csak mondják hogy ilyenre vágynak, a valóságban ez nem igaz (szerencsére)
2010. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 kolosszus22 ***** válasza:

Lúzer vagy öcsém, akivel bármit megtehet és ezt a barátnőd érzi is és ki is használja, ennyi!

Ha jót akarsz magadnak rúgd ki a francba, mert ennek nincs jövője!

23/F

2010. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 kolosszus22 ***** válasza:
Előző vagyok, az is érdekes, hogy semmi igénye a szexre és hasonlókra, őszintén szólva az sem lepne meg ha volna titokban egy másik kanja!
2010. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
11:03-nak van igaza csak szóban kell nekik az ilyen pasi,miután mindent megkaptak megunnak és elfelejtenek a jobbik esetben......
2010. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
ja és a cimborádnak mélységesen igaza van,te erődön felül teljesítettél és a lány ne veszi magát észre ha ez sokáig így megy össze fogsz roppani.most cselekedj míg nem késő!
2010. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Remélem jól megmondtad neki. Itt volt az ideje.
2010. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

nem szeretjük a papucs pasikat

én párom édes,aranyos,bújós,képes lenne értem bármire...DE közben mégsem papucs...ha szépen megkérem,akkor megtesz bármit...de nem papucsként készit reggelit,tűr el mindent...

az meg hogy nincs szex...hát veled lehet hogy nem fekszik le,mással biztosan...(ha mindennapokban nem tudsz férfiként viselkedni,akkor ágyban is hiába áll fel,az még nem minden...)

vagy sürgősen változtatsz,vagy lelép

vagy inkább tart melletted valakit,te meg szépen lehetsz a házvezetőnője,aki fizetés helyett kap némi ölelgetést 3havonta...

L

2010. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
a nők észreveszik és kihasználják a gyengéket,velem is ezt tették,légy férfi!!
2010. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Nos, kitálaltam... kb 5 percenként csitított, hogy ne ordibáljak (hozzátenném, még sosem hallott ordibálni, max felemeltem a hangom) Mindenre volt magyarázata persze, én meg megmondtam neki, hogy nem tisztel és nem kezel egyenlő félként. Persze csak mosolygott rajta. És arra hivatkozott, hogy mindenkinek arról áradozik, hogy milyen kis aranyos vagyok, hogy mi mindent megteszek érte. Végül azzal fejeztem be, hogy remélem érzi, hogy nem csak nekem kell változnom, hanem neki is és nem csak mindent ígérgetnie.


Bocsánatot nem kértem, nem hiszem, hogy bármiért is kellett volna, hiszen nem sértegettem, ellenben ő sem kért. Este minden szó nélkül feküdtünk le, az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy átkarolt pár percre, de egyébként durcázik folyamatosan és úgy néz rám, mint a véres rongyra. Úgy vagyok vele, hogy majd lenyugszik, merthogy mondani tuti nem fogja, hogy mi a baja, de ha most odamennék babusgatni, azzal erontanék mindent. Várok...

2010. jan. 9. 12:37
 40/51 anonim ***** válasza:
ez csak érzelmi zsarolás volt, ne dőlj be neki, tartsd magad mert ha látja h meignt begyengültél megint beléd fog rúgni
2010. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!