Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátnőm ne csináljon belőlem papucsot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tényleg mindent megteszek a barátnőmért, talán még erőmön felül is teljesítek, ő mégis beszólogat, hülye poénokat ereszt el, leszólja a kaját, amivel várom haza a munkából. Azt hiszi, hogy vizsgaidőszakban csak lóbázom a lábam itthon, míg neki dolgoznia kell. A reggel másból se áll, minthogy elkészítem a kajacsomagját (hajnal 4-kor), miközben ő csak zsémbeskedik, szidja a munkáját és ha kicsit is kétértelmű mondat csusszan ki a fáradtságtól a számon, akkor balhézik. Mikor hazaér, már azon parázok, hogy éppen mit fog leszólni, vagy éppen min fogunk összekapni. Folyton csak ígérget mindent, mégis én vagyok a f@sz, mert meg merészelem kérni, hogy kicsit figyeljen már oda. Max fél órát kapok belőle, amikor esetleg babusgat és nem a gép előtt ül, szex semmi (nem mintha lenne energiám hozzá) majd lábujjhegyen járkálok, hogy tudjon aludni, kikapcsolom a TV-t, pedig szeretném megnézni a műsort, kivonulok a konyhába tanulni, hogy ne zavarjam és mindezért mit kapok: az egyik barátom is nálunk ebédelt ma (mert együtt készültünk egy vizsgára) és tűrhetetlenül bánt velem még előtte is. Az ÉN lakásomba, amit ÉN tartok fenn, miközben az ÉN ételemet eszi! A barátom csak lesett, hogy mindent eléteszek, ő meg csak azon nyavajog, hogy miért nincs kész hamarabb a kaja és miért nincs kéznél a cigi. Ezután folyamatosan csak azt hallgathattam a cimbimtől, hogy miért nem dobom már ki a nőmet.


Mindezek ellenére mégis szeretem a barátnőmet és ugyanúgy igyekszem neki mindent megadni, amit csak kér (igen, még az éjszaka közepén is hajlandó vagyok kimenni cigit venni az uccsó pár száz forintomból, csakhogy ne idegeskedjen) mert nem akarom, hogy úgy érezze, nélkülöznünk kell az adósságaim ellenére is.


De mégis mit tegyek, hogy végre ne kezeljen papucsnak? Vonjak meg tőle mindent, ne szolgáljam ki és hátha észre veszi magát? Vagy csináljak mindent úgy, mint eddig, és hátha megnyugszik és elkezdi értékelni a munkámat? Nem azt akarom, hogy körülrajongjon, mert ezek számomra természetes dolgok, hisz' szeretnék neki mindent megadni, de ahogy bánik velem, az már tényleg tűrhetetlen...


2010. jan. 8. 22:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
EZ AZ EZ AZ!!!!!!le a kalappal tesó csak így tovább mond meg ennek az ostoba ribancnak,hogyha neked valami nem tetszik ne legyél nyuszi,állj a talpadra légy férfi így tovább!!!ez számodra egy oriási lépés volt!!!bravooo!
2010. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

na azért, még nem győzött senki

várjuk ki a végét...

2010. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Másnap este még volt egy sor heves veszekedés, bejelentette, hogy akkor fogja a cuccát és inkább visszaköltözik. Én meg megmondtam kerek perec, hogy hagyja ezt a hülyeséget, mert nálam jobbat úgysem talál... nagy összeborulás, majd durcázás, végül dühöngés részéről. Közben bejelentette, hogy fél tőlem, mert ordítoztam vele... Hagytam lenyugodni, szó nélkül elaludtam, másnap elmehetett a barátnőihez, én is elmentem kicsit italozni a cimborákkal és hétfő óta, maga az angyal. Nem kapja fel a vizet mindenen, mosolyogva ébred, hozzám bújik és még vagy fél óráig csacsog elalvás előtt. Szóval kezdem újra érezni, hogy stabilizálódunk érzelmileg és kezdek visszatalálni önmagamhoz. Remélem nem csak megjátsza, hogy azt higyjem minden jobb, de azt hiszem, ideje bízni benne.


Köszönöm a tanácsokat, remélem tartós marad ez az eredmény :)

2010. jan. 12. 16:44
 44/51 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ember! :)
2010. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
ha tényleg sikerült, akkor GRATULÁLOK!! :D
2010. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam volna, hogy majd utánad küldöm a cuccodat, csak menj már :>
2010. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

én is :)

egy éjszaka alatt nem változik meg az ember

ez csak taktikázás

2010. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Vagy naponta bizonyítsd, hogy nem szorulsz rá annyira, mint hiszi, vannak más lehetőségeid is rajta kívül, és ha meg akar tartani, kénytelen lesz megbecsülni.
2010. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Most nem tudom miért kell elvenni a kedvét.......hogy egy éjszaka alatt nem változik meg ez úgy h.lyeség ahogy van, mert itt nem is változásról volt szó, a csajnak nem kell változnia, emrt a kérdező írta, hogy régen normális volt! Nem változnia kell, csak észbe kapnia....


De tényleg, a sarkára állt a kérdező, jól csinálta, ne vegyétek már el a ekdvét, nemtudom jó érzés ez nektek? ne legyetek kötekedő lúzerek

2010. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Persze, amikor még friss volt a kapcsolat, és tartott az újdonság varázsa.
2010. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!