Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Legrosszabb ami történhet.

Figyelt kérdés
egy felesleges dolog ami tönkretesz...miért van vele mindenki annyira oda?
2010. jan. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
erről az érzésről beszélek
2010. jan. 8. 23:55
 32/55 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy ááá úgyis vége lesz, akkor ne csodálkozz, ha vége is lesz.
2010. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
23:53 olyat sose mondj hogy bárcsak ne találkoztunk volna mert minden rosszban is van valami jo,hisz valamiert összejöttél vele meg együtt is voltál vele.Fogd fel ugy volt elmúlt a gyülölet az hülyeség.
2010. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
nem okvetlen ugy állok hozzá hogy ugy is vége lesz...de semmi se tart örökké aztmondani hogy minden szép meg jo lesz felelőtlen kijelentés...és nekem nem kimondottan a szerelemmel van bajom mer igen szép meg jó egy ideig,de mondom most ezen a véleményen vagyok és a vélemények érdekelnek nem a leugatások
2010. jan. 9. 00:09
 35/55 anonim ***** válasza:
ok. de ha nem találkoztunk volna, sok sirástól, szenvedéstől megkimélhettem volna magam. de lehet, h akkor mással lett volna ugy. nem tudom, h lesz-e valaha rendes pasim :S
2010. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
mi számit rendesnek?mindekinek más a csajoknak általába azok tetszenek akik a "atommenő leszarlak csak én számitok" stilust képviselik legalább is többségben persze ez csak az én lebutitott véleményem megfigyelésem :)
2010. jan. 9. 00:19
 37/55 anonim ***** válasza:
ááá, elegem van már, nem tudom, te hol nőttél fel, de én irtózok az atommenő, stb. pasiktól. te milyen vagy? hany eves? :))
2010. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

23:53as nyugi lesz söt százszorta jobb is lehet én is átéltem már ien kapcsit a jelenleg több mint 1éves és eddig minden happy.

A kérdezönek meg ugyis eljön majd az idö mikor valaki iránt többet fog érezni addig meg éld az életet.

2010. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
A szerelem egy förtelmes dolog, annak van igaza aki elutasítja.
2010. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
én olyan vagyok aki nem szereti megjátszani magát nem akar megfelelni a mások által kialakitott divatnak formának...és akár milyen hülyén hangzik én kimutatom ha valakit szeretek és azt nagyon tudom szeretni de ugy néz ki ez már nem divat :) amugy 19 éves vagyok
2010. jan. 9. 00:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!