Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs komoly gondom de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs komoly gondom de úgy bámul másokat meg magyaráz bántó dolgokat. Ezen hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
mindig magyaráz h mien szép vagyok de kitekeredik h jól megnézzen másokat, megjegyzéseket tesz h mien jó csaj meg tv-nézéskor is, annyira irritál..:Sbánt..
2010. jan. 8. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció, ha elég érett hozzá. Bár ez a jó nő mondogatás nem azt igazolja. Gáz. Főleg előtted. Nem lehet hogy tetszik neki, ha ezzel ingerelhet fel? Esetleg te is mondj ilyeneket pasikra, hogy ő hogy reagál. Túllépni ezen én sem tudnék.
2010. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet csak tesztelni akar,az én barátom is ezt csinálta az elején és bántott de aztán észrevettem,hogy egy-egy ilyen megnyilvánuláskor,után az én reakciómat figyeli,Gyerekes... de ez is lehetséges.
2010. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akaratán kívül tesz ilyen dolgokat. Éretlenebb koromban én is jártam hasonlóképpen, a barátnőm elmondta, hogy ez őt bántja - én észre sem vettem, hogy így viselkedem. Azóta odafigyelek erre, hiszen a párom fontos nekem és nem szeretném, ha megbántódna. Apró figyelmesség.


Természetesen nem azt mondom, hogy nincs véleményem a többi nőről, csak azt, hogy ha az pozitív, azt nem feltétlen a barátnőmmel kell megosztanom.


SZÓVAL : beszélj vele, ha szeret és őszinte a kapcsolatotok, akkor oda fog figyelni rá, rád, mint én a páromra

2010. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád ha utánna is tessz megjegyzéseket pasik is vannak fordulj te is utána essen le az állad.:D
2010. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!