Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye jól gondolom, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom, hogy ha a problémák nem oldódnak meg a kapcsolatban a következők után?

Figyelt kérdés

1. Megpróbálom jelezni, hogy ezt nem így kellene, ez nem megy...

2. Megpróbálok leülni megbeszélni a dolgokat Vele, ezt nem veszi komolyan...

3. Megpróbálok én viszonyulni hozzá, önerőből, kettőnk helyett csak magam megjavítani a dolgokat, de ez sem megy...

Akkor jön a 4-es fázis, amikor kiadom magam, dühvel és haraggal, hogy mi a problémám. Nincs lacafacázás, nincs finomkodás, hanem jól az arcába csapni a másiknak minden fájó érzelmet, gondot, és nagyon határozottan, nagyon erőteljesen megmondani Neki, mi a problémám, és ezt meg kell oldani, különben másként nem megy?

Jól érzem, hogy ez a 4. fázis, vagy másnak máshogy megy? Bocs, ha kicsit zavaros, de feldúlt vagyok eléggé.


2010. jan. 8. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, nyugodj meg! Majd körvonalazz valami konkrétabbat, mert ez tényleg zavarosra sikerült. :)


Ami lejött:

1. tényleg zaklatott vagy (Einstein a 2. nevem!)

2. írtad: "megmondani Neki, mi a problémám" -> Neki, nagy n-el, tehát nagyon szereted, és sokat képes vagy nyelni tőle, hogy megtartsd, de azért ott van a te egészséges egód is.

3. sok próbálkozásodból semmi, őt biza nem érdekli.


Felmerül egy kérdés: mióta vagytok együtt? Gondolom nem sok ideje. Korban sem vagytok épp a "70-es évek", vagy tévedek? :)


Annyit mondok, ha sz@rik RÁD, akkor TE is tedd ezt. AZ talán helyrerázza. Talán észreveszi magát, ha már megúnva a flegmaságot lelécelsz.


NEM azt mondom, hogy hagyd el, csak véleményt nyilvánítottam! :)

2010. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Próbálok én viszonyulni, Kettönk helyett csak magam megjavítani a dolgokat!"

Egy kapcsolat két emberről szól, a problémákat kettőtöknek kellene megoldani, nem csak neked! Dühvel és haraggal nem mégy semmire, csak a saját energiádból veszítessz. Ha nem megy, hát nem kell eröltetni. Tudom most feldut vagy, de próbálj meg lenyugodni, és végig gondolni a helyzetedet. Ha már terhes neked ez a kapcsolat, és lelki és szellemi fejlődésedet nem segíti, tovább kell menni az úton, és magad mögött hagyni, ami vissza húz! Talán akkor majd a kedves is megérti a " problémát", és ha már nem leszel ott vele...

Még egy gondolat: Kivülállóként könnyű okosságokat mondani, de az embernek sajátmagának kell szembe néznia tényekkel, és ez sajnos tudom nagyon nehéz. csak az tudja aki benne van!

Kívánom old meg! Légy erős és határozott!

2010. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, most megtörtént egy elég durva veszekedés, persze, nem puszta indulat volt, hanem megpróbáltam megmagyarázni Neki az egészet, semmit sem fogtm vissza. Hát ez van, sajnos nálam már betelt a pohár, én ezt nem vagyok hajlandó elviselni. Igen, nagyon szeretem, túlságosan is, és kb 4 alkalomból 3x az van, amit Ő akar. Nem nagyon veszi ezt észre. Így van, itt ez a sok próbálkozás, annyi mindent próbáltam, de nem használ, marad ugyanolyan, és én ezt így már nem bírom tovább. Hát... Féléve vagyunk együtt. Én huszas éveim közepén, ő tizes évei végén. Csak az a gond, hogy én még így nem szerettem senkit. De ez így már nem mehet tovább.
2010. jan. 9. 00:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem a kapcsolat terhes nekem. Hanem ahogy bánik már velem a lány, és amiket NEM tesz, valamint, amiket sajnos tesz, és rosszak.
2010. jan. 9. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Hűha!!! B@ffakutya... az első vagyok, és totál azt hittem csaj vagy! :D


Nos, akkor is igazad van, ne hagyd, hogy élősködjön, és mindenedből kiforgasson, mert ő a nő. Így én sem viselkedtem a párommal szemben, igenis lehetett véleménye, csak 4-ből 4x az enyém érvényesült... :P


Poén, bocsi. Nehéz lesz, de szerezd vissza a szukától a szétszaggatott nadrágodat, és vedd fel végre! :) Akkor talán becsülni fog annyira, hogy meghallgasson. Vannak nők, akiket meg kell törni...

2010. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcolathoz elég az 1.-es 2.-es pont a 4.-es fázis már tényleg akkor ha megprobálod és nem érdekell mi lessz. Bár én tudom hogy egy szerelmes ember mindent eltűr de egy kapcsolatban fontos a kommunikáció ha mindent a 4-es fázissal oldasz meg akkor sztem lépj. Mond el hogy neked ez így nem jó és legyen 1-2 hét csend távolság ha szeret változtatt és keress ha nem keress nem szeret nem érdekled.
2010. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!