Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fog még keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még keresni az első randi után?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy fiúval. Jól elvoltunk egymással. még aznap felhívott telefonon hogy ott is jó éjt kívánjon, és megbeszéltünk egy pár dolgot, hogy hol lehetne a 2-ik randi. Mindketten 21 évesek vagyunk.
2014. júl. 18. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vagy várjál... de mégis, szerintem keresni fog. Vagy ööö.. igazából nem tudok dönteni, úgy izgulok mi lesz, mindenképp ird meg.
2014. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-.- Valószínű csak poénból keresett téged már aznap este, és tutira nem gondolta komolyan a második randit. Csak átvert, és jót röhög majd, hogy voltál olyan hülye, és bevetted
2014. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2014. júl. 18. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni.... lehet hogy így meg úgy megbeszéli a második randit, aztán meg lemondja és nem érdekled tovább. Vagy a szex után nem keres többet ha majd lefekszel vele....


De az is lehet hogy érdekled.... majd kiderül. Ezt mi mégis honnan tudjuk?

2014. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!