Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek onmagamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek onmagamon? Onbizalomhiányom, beteges féltékenységem miatt romlik el mindig minden.

Figyelt kérdés
Nem tudok bízni magamban. Nem tudom elhinni, hogy elég jó vagyok. A partneremet, mindig úgymond felsobbrendunek érzem. S pl. ha osszeveszunk, akkor akár én vagyok a bunos akár nem, mindig én jelentkezek hamarabb békulés celjából.. Rogton!. S kegyetlenul féltékeny vagyok minden csajra, aki csak ránéz. ( régi rossz tapasztalatok, úgymond szinte minden "szerelmem" más csaj miatt hagyott ott..) S nem tudok ezzel mit kezdeni.... bebeszélem magamnak, h baj van...s utána persze meg is torténik :/ Nagyon vágyom a szerelemre..talán túlságosan is, de mégis mindent onmagamnak rontok el. Mit tegyek? :( 20/L
2014. júl. 18. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el magad. Ha ez nincs meg, addig minden más haszontalan.

Fogadd el magad, tudd mik az erősségeid, gyengeségeid, korlátaid, és emelt fővel járj, "ez vagyok én!".

Ha ez megvan, utána jöhet a többi lépcsőfok.

2014. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
ha van á,é,ó,í,ú billentyűd, akkor ö,ő,ü,ű miért nincsen ?
2014. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem jó...mindenki érez olykor féltékenységet ez természetes genetikailag a továbbörökítés miatt.Én is sokat szenvedtem miatta.Pedig nekem okom se volt féltékenykedni.De rájöttem a barátom azért van velem mert engem szeret.Növeld az önbizalmad hobbival vagy akármivel. :)
2014. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom magamat elfogadni. Hiába a bókok, amit kapok... az rogton átmegy rajtam. Benézek a tukorbe s csak a rosszat látom. Mások szerint állítólag szép vagyok, én mégsem érzem magam annak. Egóm úgymond a "békaseggealatt" ..


Második.. nem tudom ez miért annyira fontos :).. de szlovák billentyuzetem van, s azért nincsenek olyan magánhangzóim. Remélem megérted :)

2014. júl. 18. 18:20
 5/11 anonim válasza:
Sajnos én is úgy érzek, mint Te.Még nem találtam megoldást.
2014. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem is kívülről jön, bókokkal stbkkel. Természetesen azok is segítenek, de a magja belülről jön. Alap hogy semmit nem ér a bók neked, ha a magja sincs meg benned, locsolhatják a vizet a földre, ha nincs benne vetés.

Ezt a harcod magadban, belül kell megvívnod. Ne gyere olyannal, hogy "nem megy", akkor feladtad, és akkor felesleges a kérdést is kiírni, még feleslegesebb neked írnom/írnunk.

2014. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgymond nekem sincs rá okom ilyet érezni. Mivel úgymond még szerelmesnek sem kellene lennem olyankor mikor én már megveszem a féltékenységtol. S pont ez miatt úgymond elriasztom mindig pont azt, akit legjobban meg szeretnék tartani.
2014. júl. 18. 18:24
 8/11 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, h tényleg nem megy. Mindig visszaesem ugyanoda... jon egy csalódás. azt mondom elég volt. Magammal kezdek foglalkozni. Kizárok mindenkit, megjon az egóm, elfogadom a világot s magamat. Utána megismerek valakit, s eljátszódik újra ugyanaz... utána ugyanaz... s ugyanaz...
2014. júl. 18. 18:27
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Minden párkapcsolat alapja hogy egy nő bízzon magában, mert a férfiaknak biztos magánéleti háttér kell, a féltékenység a halála mindennek. Az pedig abból fakad hogy nem hiszel magadban. Mindenképp fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,és legyél tisztában az értékeiddel. Nem könnyű a mai társadalomban párt találni. A férfiak magasra teszik a mércét, a nők meg azt hiszik szabadon csábíthatnak akár foglalt férfiakat is. (Tisztelet a kivételeknek, mindkét oldalon) Emiatt sajnos talán még abba az emberbe is ott a félsz, vagy a zöld szemű szörny, aki amúgy tökéletesen elégedett magával. Szerintem ne hibáztasd magad, biztos eljön majd egy olyan párkapcsolat ideje az életedbe, ahol le tudod győzni az effajta félelmeidet.


Sajnos nekem is vannak tapasztalataim ilyen téren. Hiába a modellfelkérések, meg a párom bókjai, ha meglátok egy csinos lányt, elbizonytalanodom.

2014. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De szerencsére megtaláltam azt a férfit, aki vissza adja az önbizalmam, aki megtanított szeretni és elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok a hibáimmal együtt is, mert senki sem tökéletes.
2014. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!