Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzem le a féltékenységem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzem le a féltékenységem?

Figyelt kérdés

A barátnőmel már másfél éve együtt vagyunk és sajnos nagyon féltékeny vagyok rá ezért sokat is veszekedünk! A vitában mindig felhozzá hogy nem bízom benne! Hát persze hogy nem bízom benne ha már eljátszotta a bizalmam átvert és hazudott, de ezek a dolgok már rég voltak! Egyszerüen vannak olyan szituációk amibe ők belekerül(Természetesen pasik is vannak benne bőven) amiket nem igazán tudok elviselni! De ezzel ő is pont így van és még neki ál feljebb! Nagyon szeretem őt de ez így nem mehet tovább!


Mit javasoltok?? Kulturált javaslatokat kérek!



2014. ápr. 21. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben mivel játszotta el a bizalmadat és te mivel az övét? Konkrét példa kellene.
2014. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem játszottam el a bizalmát csak ő az enyémet! Például elutazott valahová és majdnem megcsalt! Hosszan ismerkedett valakivel és én vettem észre az SMS-eit, mivel nem mondta el és megigérte hogy nem csinál ilyesmit!
2014. ápr. 21. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont igazad van, ha jobban belegondolsz, nem is a te hibád. Ha egyszer megcsinálta, meg fogja máskor is, ez egy beállítottság, mondjanak akármit. Szerintem te is keresgélj mellette, megérdemli.
2014. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mai napig nemtudom hogy pontosan miért is tette ezt és miért nem mondta el! Amikor rákérdeztem ezekre egyből ideges lett és azt mondta hogy azért csinálta mert hülye volt! Nem akarja elmondani miért volt ez csak egy kitérő válasz volt tőle!
2014. ápr. 21. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!