Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonult vissza a gruppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonult vissza a gruppen téma elől? Miért tereli a témát?

Figyelt kérdés

Mostanában rá vagyok kattanva a gruppen témára. A barátomnak régebben már volt ilyenben része, állítása szerint, így hát kaptam az alkalmon. Megbeszéltük, hogy kipróbáljuk vagy a barátnőmmel vagy a barátjával... azt mondta benne van. Teltek múltak a hetek, nem lett semmi belőle. Sőt már a barátnőmmel se beszélt több mint 1 hónapja a pasim. A téma fel se jön.


Amit fent leírtam az csak egy teszt volt. :) ( Ha kíváncsi vagy, leírom privátban, csak elég hosszú, meg nem akarom, hogy ebből valaki rám ismerjen)


A barátom azt mondta pár hete, hogy jobban belegondolva nem akar osztozni rajtam egyik haverjával sem, és nem igazán kíváncsi a barátnőm testére. Rákérdeztem, hogy akkor nem akarja tuti? Mondta, hogy még meglátjuk... de szerintem csak mondta és 100, hogy nem akarja. A téma nem jön fel szinte sose.


A tegnapi kijelentéséből pedig az jön le, hogy elég velem a szex meg az anál: ,,Azzal, hogy megengeded nekem hátulról, így legalább tudom, hogy csak az enyém vagy. Meg ez teljesen más mint a szex."


Nektek erről mi a véleményetek? Az elején még benne lett volna szerintem, csak mindig közbe jött valami.(szerencsére). Aztán valamilyen oknál fogva más lett az álláspontja, csak nem tudok rájönni, hogy miért. Ennek így kellett lennie. Szerintetek mi az oka?



2014. júl. 18. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy ha csináljátok csajjal akkor előbb utóbb 2 sráccal is akarnád csinálni, ő viszont abban nem lenne benne.

Leírhatod hosszan is privátban a tesztet.

2014. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem, ha szeret az a baj, ha nem szeret, az a baj.. mert pasi, és úgy érzi, neki lehet, de téged mégsem adna. Hol a probléma? Döntsd el, a fantáziáid fontosabbak, vagy ő, és lépj aszerint.
2014. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:

-Konzervatív

-Félt, hogy utána nem tudsz leállni


Privátba leírhatod.

2014. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es egyáltalán nem baj. Csak a miért érdekel. Amúgy a 2. bekezdést olvasd el.
2014. júl. 18. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja, kényelmetlenül érinti, nem szeretné, zavarja, hogy ezt forszírozod, és talán abba kéne hagynod a téma szajkózását és tiszteletben tartani a párod kérését.
2014. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már direkt nem is hozom fel és tiszteletben tartom és örülök is neki h így alakult. a legutóbbi alkalommal is ő hozta fel... :D
2014. júl. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!