Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jonymex kérdése:

A pasim elhagyott, de nem tudom miért. Nagyon jó kapcsolat volt, még csak vita sem volt köztünk soha, mindenben passzoltunk, sokat hülyéskedtünk, minden tökéletes volt. Nem tudom mit tegyek, hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel mikor felkelt azt mondta szeret. Hétfőn meg megírta emailben hogy még élni szeretne, csajozni és bulizni. Teljesen ledöbbentem. Most már másik lánnyal van. Nagyon fáj.
2014. júl. 18. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Két vasat tartott a tűzben, az új izgalmasabb neki... megcsalt Téged, a hátad mögött kavart...
2014. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/
2014. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik csak te láttad ilyen tökéletesnek a dolgot...


De ritka gusztustalan egy féreg, hogy emailben szakít, ráadásul azután, hogy előző nap még szerelmet vallott...


hányinger. Ne sirasd, nem érdemli meg...De godnolom ezt te is tudod.

2014. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha megcsalt,miért mondta azt hogy szeret? Az másik lány szebb, megértem hogy kell neki...talán az jobban fáj, hogy emailben szakított velem, és személyesen ezt nem tette meg...olyan ócskának érzem magam, annyira megalázó, hogy még annyira sem tartott hogy elém álljon...
2014. júl. 18. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem szeretett, csak jól megvolt veled. Azért volt veled, hogy legyen valakije, amíg nem talál egy másikat, aki jobban tetszik és hajlandó is vele a kapcsolatra.
2014. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, biztos így van :( a csaj szebb mint én...hiába volt minden jó, ha nem voltam neki elég jó...
2014. júl. 18. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy..ez csak egy kifogas...nem kell eppen a legroszabbra gondolni..ki kene deriteni...
2014. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbàltam kideríteni. Próbàltam beszélni vele, de nem tudja megmagyaràzni. Mindegy, valahogy túl kell élnem...ki kell talàlnom valamit, hogy fel tudjak àllni.
2014. júl. 19. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
nyomoztass kicsit utana..kovesd :)
2014. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnálom. Hány évesek vagytok? sokáig együtt voltatok?:(
2014. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!