Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan térítsük jobb belátásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező9999 kérdése:

Hogyan térítsük jobb belátásra párunkat?

Figyelt kérdés
Barátnőm (24) iszonyatosan önfejű, képtelenség megmagyarázni neki dolgokat, csak azt gondolja, azt a következtetést vonja le dolgokból, ami neki jól esik, és nem úgy van.Egyszer a társaságomban mondtam valamit a barátnőmről, ezt visszahallotta persze elferdítve, elmagyaráztam neki, de végül kiderült, hogy hiába téptem a számat, mert nem lehetett jobb belátásra téríteni. Persze utána mondja hogy oké, elhiszi, megérti, de azóta minden héten egyszer-egyszer felhozza ezt a dolgot, hogy de bezzeg akkor én ezt mondtam rá...hogy lehet az ilyen embereket kezelni? Lányok? Mivel lehet titeket jobb belátásra téríteni? Ha ténylegesen igazunk is van. Ha hibázok, akkor beismerem. Ez csak egy példa volt, állandóan lefutjuk ezeket a fölösleges köröket, és már kezdem unni a fölösleges magyarázkodásokat.

2014. jún. 1. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmivel. Intelligensebb barátnőt kell választani
2014. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel.Butus liba...ennyi.
2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huh ezt igy nehéz nem egyszerü jobb belátásra birni , kinos szituációkat kerüld inkább , akkor nincs vita és nincs mit elferditeni illetve szemrehányni , a másik lehetőség magyarázd el neki hogy az nem ugy volt és mond el neki hogy szereted és nem akarsz emiatt vitázni mert nem is ugy volt stb ... Leginkább érzelmekkel próbálj hozzá ilyenkor közeledni azzal tudsz rá hatni ... mással nagyon nem ...
2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg buta (bocs, hogy ezt mondom), így nem tudsz rá észérvekkel hatni, a hülyék szintjén, meg már rutinosabban mozog nálad, értelmetlen szócsatákban.

Ilyen emberekkel én elvből nem kommunikálok, mert borzasztóak és sosem lesznek okosabbak, mivel elismerni sem hajlandóak, hogy miben szorulnak fejlődésre.

2014. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt kikiáltjuk a barátnőt hülyének, engem érdekelne, mit mondott róla a kérdező... Kicsit egyoldalúnak tűnik így a sztori.


Általánosságban meg ha egy kapcsolatban túl sok a konfliktus, az a kapcsolat nem jó, akkor nem illetek össze, és inkább szakítani kell, aztán keresni olyat, akivel működik. Te meg ne beszélj elferdíthető dolgokat a barátnődről, mert akár hisztis, akár nem, akár hülye, akár nem, ez indiszkrét dolog.

2014. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan az volt, hogy az egyik csajnak azt mondtam (akkor még nem ismerték a barátnőmet, ez egy régi történet amit felvázoltam, csak példaként hoztam fel), hogy jól ki fogtok jönni majd egymással, mert ő is olyan nagy szájú mint te. Ezt persze vicces hangvételben. Na de ez úgy lett továbbadva, hogy én "lebüdösparasztoztam" mind 2 csajt.

És amikor elmagyaráztam neki, hogy nem ezt mondtam, nem így értettem, nem hitte el, nem fogta fel.

2014. jún. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!