Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nőknél mi a biológiailag egészséges szülőképes kor? És ti ezt betartjátok a saját életetekben? (akár lányok, hogy akkor szültök, akár fiúk hogy olyan lányt választotok aki annyi idős)

Figyelt kérdés
Mi a legjobb szülőképes kor fizikailag a nőknek? Pl. 18-30? Mit gondolsz?
2014. júl. 19. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

20-30

Nagyon sok mindentől függ!

27F

2014. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25-35
2014. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ez a kérdés olyan szempontból hülyeség, mert egy 16 éves lány is meg tud szülni és egy 35 éves nő is! A vajúdás ugyanúgy fáj...
2014. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20-30
2014. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3:

Igen, csak egy 30-35 éves (vagy még több) nőnek sokkal kisebb a termékenysége. Kisebb eséllyel esik teherbe és nagyobb eséllyel vetél el, vagy lesz a babának a kor miatt másmilyen baja.

Egy 16 éves (vagy akár egy 13 éves) teste már talán képes a szülésre, de még maga a teste is növésben van.

2014. júl. 19. 09:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Sőt a tudomány ma már képes akár 50-60 éves nők mesterséges megtermékenyítésére is. De a kérdés remélem most már érted nem erről szól.
2014. júl. 19. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 22-32. Valószínűleg nem fogom betartani. Nem hiszem, hogy 3 éven belül szülnék.
2014. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20-30 között. Mind alatta, mind felette nagyobb esély van a komplikációkra, főleg felette pedig a veleszületett rendellenességre.

Nem a legjobb dolog az, hogy manapság ennyire kitolódott a gyermekvállalás. Mostanság az a ritkább, ha valaki 30 alatt szül. Ha meg 21-24 évesen bevállal egy babát, akkor hiába van normális kapcsolata meg anyagi háttere, akkor is kapja a megjegyzéseket...


Persze nyilván oka van annak, hogy ennyire kitolódott az első szülés időpontja. Az emberek sokáig tanulnak, aztán még akarnak vmi állást is, hogy normális GYES-t meg stb.-t kapjanak.


Én 24 évesen végzek a sulival, utána szakképzésre megyek, ami még 5 év. Valamikor a szakképzés közben szeretném megejteni a dolgot, de az is lehet, hogy csak utána. Viszont szeretnék 30 éves korom előtt szülni. De ha nem jönne össze, én is bevállalnám később, mert nekem fontos a gyerekvállalás.

2014. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!