Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összejöttünk, de ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összejöttünk, de ma már meggondoltam magam? Veletek is volt ilyen? Mit tettetek, hogy ne legyen probléma?

Figyelt kérdés
Régóta ismerkedek egy fiúval,kedvelem mert elég értelmes és kedves is velem. Igazából vágytam is arra,hogy legyen köztünk valami,már egy ideje alakuló félben voltunk tegnap ittunk és megbeszéltük,hogy együtt leszünk. De most így átgondoltam az egészet,és feleslegesnek tartom az egészet,mert úgyse lesz időm rá,se neki rám csak nagyon ritkán,meg úgy hónapja vagyok túl egy se veled se nélküled kapcsolaton. Kedvelem és szertném,ha minden úgy maradna köztünk mint eddig,de megrémít a szó,hogy kapcsolat,már most görcsben vagyok,nem akarom ezt. De mit fognak rólam gondolni? :/ Veletek is volt ilyen? biztos azt hiszi majd,hogy ribi vagyok vagy nem tudom...
2014. júl. 19. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt hiszi, igaza lesz.
2014. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezt mond el neki így, jobbat nem tudsz tenni
2014. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!