Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert vagy lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert vagy lehet belőle komoly kapcsolat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval a minap egy szórakozóhelyen.Elkezdtünk beszélgetni,először minden jól ment ahogy kell,aztán rákérdezett arra hogy van-e barátom.Mondtam neki hogy nincs hanem csak laza kapcsolatban vagyok egy barátommal.Erre kiakadt hogy én leirtam magam és hogy ő ezt nem tűrné el.Én mondtam neki hogy ez csak időleges amig nem jön az Igazi.És mondtam neki hogy inkább értékelhetné az őszinteségemet.1,5órán keresztül veszekedtünk,sírtam ki voltam bukva.erre elment de egy másik teremben kb 2 percre rá össze találkoztam vele oda mentem hozzá újra elkezdtünk beszélgetni és mondtam hogy elmegyek mosdóba,azt mondta hogy megvár.Így is lett.Aztán elindultunk haza felé,mondta hogy kikisér a buszhoz,aztán mondta hogy ha akarom mehetünk hozzá és hívott egy taxit.Átmentem hozzá aztán pár óra múlva haza jöttem.Kérdeztem tőle hogy beszélünk-e még vagy fog-e hivni,azt mondta hogy igen.Csak manipulált és kihasznált vagy alapozhatok rá hogy talán komoly kapcsolat is lehet belőle?Nagyon megfogott ez a fiú...
2014. júl. 19. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
...miközben kúratod magad "egy barátoddal".
2014. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nincs párom igy ahhoz van jogom amihez csak akarom!!!akivel együtt vagyok épp az nem a párom.szeretem mint embert,jól megvagyunk de ennél nem több
2014. júl. 19. 17:57
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Jogod van hozzá, ebben igazad van, de ezzel az erővel nekem is egy szar ribinek tartani az ilyeneket :)


(Nem is a "barátod" miatt, az még akár bele is férne, de az első alkalommal való szex már nem.)

2014. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
volt olyan hogy hónapokig udvarolt egy srác és mikor lefektetett eltűnt...akkor mit ér várni ha igy is úgy is elmennek ha nem akarnak többet??????és ha többet akarnak akkor nem mennek el ha az első alkalommal fekszel le vele ha egy hónap múlva...
2014. júl. 19. 18:05
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem is beszélsz hülyeséget :)

Ha legközelebb az egész szórakozóhelynek terpesztel, vagy végigszopol mindenkit, talán lesz, aki visszajön? Csak megsúgom, normál esetben ez fordítva működik (persze lehet, hogy én vagyok maradi...).

2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
te valószínű még sose du..tál meg senkit úgy hogy utána aztán ott hagytad úgy hogy a szemébe hazudtál...mert itt mindenki egy szent és csodálatos élete van....
2014. júl. 19. 18:18
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Megint csak igazad van, valóban nem tettem ilyet :) és ku.vára nem vagyok szent, ha már itt tartunk...
2014. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
akkor pont te vagy az aki egy szót nem szólhatna rám...én nem itéllek el se téged se mást a dolgai miatt mert emberek vagyunk hibázunk és tanulunk belőle...nekem ettől senki se kevesebb....de te úgy látom ezek után itéled meg az embereket...ajánlom akkor minden előtt nézz tükörbe...
2014. júl. 19. 18:22
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Te dolgod igazából, én intim viszonyba eddig csak olyannal kerültem, akit szerettem (vagy legalábbis azt gondoltam...), de mondom, hogy le vagyok maradva, a mai fiatalság (tisztelet a kivételnek) nem így szokott ezzel lenni.
2014. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
akkor szerencséd van hogy téged eddig még sosem vert át senki...nem egy jó érzés nekem elhiheted...
2014. júl. 19. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!