Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert vagy lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert vagy lehet belőle komoly kapcsolat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval a minap egy szórakozóhelyen.Elkezdtünk beszélgetni,először minden jól ment ahogy kell,aztán rákérdezett arra hogy van-e barátom.Mondtam neki hogy nincs hanem csak laza kapcsolatban vagyok egy barátommal.Erre kiakadt hogy én leirtam magam és hogy ő ezt nem tűrné el.Én mondtam neki hogy ez csak időleges amig nem jön az Igazi.És mondtam neki hogy inkább értékelhetné az őszinteségemet.1,5órán keresztül veszekedtünk,sírtam ki voltam bukva.erre elment de egy másik teremben kb 2 percre rá össze találkoztam vele oda mentem hozzá újra elkezdtünk beszélgetni és mondtam hogy elmegyek mosdóba,azt mondta hogy megvár.Így is lett.Aztán elindultunk haza felé,mondta hogy kikisér a buszhoz,aztán mondta hogy ha akarom mehetünk hozzá és hívott egy taxit.Átmentem hozzá aztán pár óra múlva haza jöttem.Kérdeztem tőle hogy beszélünk-e még vagy fog-e hivni,azt mondta hogy igen.Csak manipulált és kihasznált vagy alapozhatok rá hogy talán komoly kapcsolat is lehet belőle?Nagyon megfogott ez a fiú...
2014. júl. 19. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de ez hányadik ilyen eset volt? Ha azt mondod, hogy az első, még meg is értem.


(Mellesleg nehéz is lenne, mivel én lennék ez esetben az átverő, ami nem igazán az én műfajom...)

2014. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
A nők is néha nagyon gonoszak és fondorlatosak tudnak lenni..és nem tudom hogy van -e párod de ha igen, akkor tedd össze a két kezed érte, hogy megtaláltad és nem kellett se neki se neked átélni azt amit nekem.Én világ életembe szerelmes akartam lenni és megtalálni a párom mellett a helyem.de sajnos az évek során kezdek arra rájönni hogy a mai világban nagyon nehéz találni egy normális embert aki szeret és akit te is szeretsz
2014. júl. 19. 18:43
 23/25 anonim ***** válasza:

Ezt jól látod, hogy nehéz megtalálni... nekem se sikerült még, mondjuk nem is próbálkoztam ezzel pl. szórakozóhelyeken, valahogy nem hiszek ezekben, bár láttam már ellenpéldát is :)


Alapvetően értelmesnek tűnsz, nem is értem, hogy az ilyen(ek) hogy jött(ek) össze, ha a szerelmet keresed... ha csak itt körülnézel, egy ilyen semmitmondó oldalon, rengeteg olyan kérdést találsz, hogy pl. a 16 éves hülyegyerek lányokat akar megfektetni, hol próbálkozzon, meg hasonlók... ezek alapján mit is várunk egy "szórakozóhelyen" pár órája megismert illetőtől...?

2014. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy egy szórakozóhely nem a legjobb az ismerkedésre..de bennem a remény hal meg utoljára hogy hátha talán most megismerem azt akinek jönnie kell.de ezt se úgy képzeld el hogy én minden héten megyek valahova.nagyon otthon ülős vagyok.kb fél éve voltam utoljára bulizni és barátnőm meggyőzött hogy ne csak otthon savanyodjak ahogy ő szokott fogalmazni "ne éljem a 40évesek életét 27évesen" :) de én szeretek itthon lenni.de úgy voltam most vele hogy nah talán mégis most...de nem :(
2014. júl. 19. 19:08
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, ez ismerős :) ha nagy ritkán időm engedi, akkor se nagyon mászkálok semerre... így aztán értelemszerűen nem is jön össze semmi ilyesmi, de ez nem is baj, egyéjszakásra alapból nem is törekednék (meg vélhetően nem is én lennék a fő célpont az ilyeneknek :)), másra meg ilyen helyen nem is számítok.
2014. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!