Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy tönkre a házasságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre a házasságok/kapcsolatok fele gyerek után?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy miért megy akkor főleg tönkre egy házasság, miután megszületnek a gyerekek. Nyilván, ilyenkor derül ki főleg, hogy a kapcsolat nem működőképes 100%-osan, de amikor megjönnek a babák ez mintha felerősödne... (KIVÉTELEK IS VANNAK, TERMÉSZETESEN :))
2014. júl. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hangsúly elsősorban már nem a kapcsolaton, hanem a gyereken lesz.
2014. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok férfi féltékeny lesz a gyerekre, a nők pedig nem tudják ezt megfelelően kezelni. Méginkább jellemző ez, ha nem tervezett vagy inkább a nő részéről vágyott gyermek születik.
2014. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csoda, hogy csak a fele. :S


"Mert a hangsúly elsősorban már nem a kapcsolaton, hanem a gyereken lesz."

2014. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tapintott rá a leglényegesebb dologra, de vannak olyan házasságok ahol ha összeházasodtak, akkor elhíznak stb. nem vonzódnak egymáshoz, így nincs szex, így sok veszekedés van, így válás ennyi.
2014. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a szomorú, hogy szinte ezekben a házasságokban képesek évekig ellötyögni, hiába nem működik a dolog. Ilyenkor inkább megy a félrekefélés, főleg ahol több gyerek van. Nyilván érthető is, hisz nem akarja a férfi, hogy a gatyája is rámenjen majd a gyerektartásra, csak azért belegondolni, hogy egy olyan nővel-férfival élni, akivel már gyakorlatilag mennek a ,,kényszer-puszik" nem a legjobb...
2014. júl. 29. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy jó és egy rossz példa a bukásra:


Jó öreg barátom, - nem rég lett nyugdíjas - megmondta, ez így nem megy, te is azzal fekszel le akivel akkar én is, a gyerekek előtt család vagyunk, mert te sem akarsz válni én sem, gyereket többet is akartunk, lett is még kettő, a legkisebb 15 éves koráig ment is minden jól, aztán akkor egy inkább munka okozta feszültség miatt szétköltőzés. DE min a mai napig két szülős család model, a barátom ismerem jó apa volt, azt is tudom az anya is jó anya volt. - tehet lehet ezt ésszel is csinálni.


Nálunk szüleinél is tőnkre ment az első gyerekkel a kapcsolat, én mint második tervezet és várt helyre állító gyerek születtem - utána annak minden pofonjával. Első gyerekre számíva 6 évre a házasság 9 évében akartak válni a szüleim, akkor derültek ki az 'ügyek', aztán végül még gyűrték egymást három évig. Utána én mint sikertelen helyre állító lettem a tenisz labda két szülő(nk) közt. Utána többet nem költöztek össze, kétszer volt egy-egy fős hely csere a gyerek elhelyezésében. És a legérdekesebb halálukig szerették egymást, csak hiába 7 évre jött az első gyerek egy abortusz után, még is félre ismerték egymást.

2014. júl. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!