Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párod /lány/ pofon vágna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod /lány/ pofon vágna, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megbocsátható vagy sem?

Ha egy férfi megüt egy nőt, akkor az arcát is le kell szedni, de láttam már olyat, hogy amikor a nő pofozott fel egy pasit azt mindenki helyeselte. Szerintem, az is ugyanolyan gáz.


2014. júl. 20. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Nőt nem szabad ütni, verni és egyéb fizikai fájdalmat okozni neki, persze lelki fájdalmat sem, bár azt annyira nem ítélik el. Viszont én soha nem ütöttem meg nőt, soha, de volt egy olyan párkapcsolatom 20 évesen ami hatalmas veszekedéssel fejeződött be. A drága exem olyan szinten üvöltött hogy már bőgött is közbe és akkor elcsattant az arcomon egy hatalmas nagy pofon. Na akkor én olyan szinten berágtam hogy szívem szerint ütöttem volna de valahogy nem tettem és én is nekiálltam üvöltözni és minden rossz tulajdonságát a fejéhez vágtam, minden rosszat ami akkor épp eszembe jutott és bár utólag eléggé bánom mert mondtam olyat aminek semmi köze nem volt a vitánkkal kapcsolatos dologhoz de tudtam jól hogy az nagyon érzékeny dolog a számára és attól persze hogy kiakadt bőgve ment el haza, olyan szinten kiborult hogy még a táskáját sem vitte el. Akkor én is dühöngtem magamba inkább mást ütöttem, csapkodtam mint őt, jól ki is engedtem a gőzt utána nyugodt fejjel összeszedtem a cuccait és bevittem hozzá de szóba se állt velem 3 hónapig. Utána amikor lelkileg mindketten ki voltunk utoljára megbeszéltük a dolgot de megint vita lett a vége akkor már nyugisabb volt de az exem ismét pofonhoz folyamodott de akkor észnél voltam és jól lefogtam a kezét bár annyira nem szorítottam de úgy igen hogy ne szabaduljon és mondtam neki hogy még egy ilyen és legyen bármi következménye akkor én adok neki egy olyat hogy azt életre megfogja bánni, bár sajnos akkor is be voltam pöccenve de szerencsére én olyan ember vagyok aki hirtelen cselekszik de hirtelen meg is gondolja gyorsan hogy tényleg jó ötlet-e így szerencsére visszatudtam fogni magam. Bár akkor még nagyon szerettem és akárhogy is lett volna ha megütöttem volna azt soha nem bocsátottam volna meg magamnak.

Bár durva vitánk volt sok ismerősünk megjegyezte hogy ők életükbe nem hallottak ilyet. A szomszédok csodálkoznak azon hogy nem emeltem rá kezet pedig már azon voltak hogy ránk törik az ajtót mert féltek attól hogy agyonverem a csajt. De megjegyezték hogy ezt becsülik bennem hogy nem emeltem rá kezet pedig mondták a férfi szomszédaim hogy ők tuti felpofozták volna meggondolatlanságból mert amit mi leműveltünk az durva volt.

2014. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

2. persze... Túl sok filmet nézel.

A férfi is jelezheti így a fájdalmát és a nő is lehet agresszív.

Az csak egy dolog, hogy milyen egy témában a társadalmi megítélés és egy teljesen más dolog az igazság. Az igazság az, hogy a nemet figyelmen kívül kell hagyni mindenben. Munkában, barátságban, kapcsolatokban,mindenben.

Mert miért is lenne jobb egy pedo csaj, mint egy pedo pasi? vagy Egy női sorozatgyilkos? Mert épp vaginája van? Vagy mert fizikailag gyengébb? Ez nem indok a megkülönböztetésre...

2014. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez komoly, hogy vannak olyan pasik akik visszaütnének? Te jó ég...Ha abban a helyzetben jogos volt a pofon akkor semmit. Pasi vagy egy pofont csak kibírsz (amit ráadásul egy nő ad.)
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha jogosan kapok 1 pofont akkor nem teszek semmit de esetleg a második után elkaprám a kezét...
2014. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nőnek sincs joga megpofozni a párját, ahogy egy férfinek sincs.
2014. júl. 21. 07:35
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként életemben 2 pasit pofoztam fel.


Az első, az egyik osztálytársam volt. Nagyon gyakran fogdosott, még a barátnője előtt is, és egyszerűen a kérés, hogy hagyja abba, nem használt... Az erélyesség sem, és a kiabálás sem. Egy idő után elszakadt a cérna és felpofoztam. Ő meg bocsánatot kért, és azt mondta, hogy jogos volt. Ennyi... Nem akartam én bántani, mert amúgy barátok voltunk, csak már tényleg sokat nyeltem addigra, és akkor fogyott el a türelmem.


A másik a vőlegényem volt, én csak visszaadtam azt amit én kaptam. Ő pofozott meg engem először, mert szakítottam vele a megcsalása miatt. Én csak visszaütöttem. Volt ám megdöbbenés... csak pislogott, mint hal a szatyorban, hogy én hogy merészelem őt megütni... Jót röhögtem ezen a reakción. Mondtam, hogy úgy merészelem ahogy ő. Még hisztizett egy sort, aztán végleg otthagytam.


A második eset meg szerintem egyértelmű. Senkinek nem hagyom hogy büntetlenül pofozgasson, ennyi.


Ennek fényében is úgy gondolom, hogy ugyanolyan gerinctelen dolog ha nő üt meg egy férfit pl veszekedés közben vagy piti dolgokért, mintha a férfi teszi ugyanezt. A nőknek sem kellene kihasználni a helyzetüket ilyen szempontból, merthogy van az az izé, hogy "nőt nem szabad megütni" , dehogynem.


Igen, vannak nők, akik ki tudják húzni a gyufát annyira hogy megérdemeljenek 1 pofont.

2014. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, veled értek igazán egyet. :)
2014. júl. 21. 12:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a körülményektől, a kiváltó októl. Egy biztos: nem ütnék vissza. Nem tudok olyan esetet elképzelni, hogy egy pofon miatt én is megüssem. Ha azt látnám, hogy további pofonok következnek, akkor valószínűleg lefognám, vagy elmennék onnan, helyzettől függően.Egyébként előfordult már velem ilyen, és akkor, élesben sem éreztem késztetést, hogy visszaüssek.
2014. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én akkor kevertem le neki egyet mikor a tudtomon kívül eladta a kocsinkat.
2014. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!