Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan Ne legyek kapcsolatfüggő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Hogyan Ne legyek kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk egütt, és érzem hogy én jobban szeretem őt, mint ő engem. Persze tudom, hogy minden kapcsolatban az egyik fél jobban szeret mint a másik, de tartok tőle, hogy ne váljak és ne tűnjek kapcsolatfüggőnek. Ő sokat utazik a munkája miatt (a legutóbbi útja során bennem a féltékenység is felmerült, bár erre nincs konkrétum, csak afféle női megérzés ami remélem ezőttal is cserben hagy...), és hát talán önbizalmam sincs épp annyi mint amennyi egy olyan pasihoz kell, aki ennyire félti a függetlenségét, mint a párom...

Tudnátok segíteni? Én 21/l, ő 27/f



2014. júl. 20. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ez a legjobb!! legalább az ilyen mindig megbocsájtja a megcsalást. :) cup imádni valók vagytok.
2014. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, azért ha tényleg tudnám hogy megcsal, akkor elhagynám, de amíg biztosat nem tudok, nem fogok a megérzéseimre hallgatni, mert az esetek 90%-ban becsapnak...


És az komoly tanácsokért igazán hálás lennék.

2014. júl. 20. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig többet és többet akarsz, az annak a jele, hogy nem elég jó, amit adni tud, tehát nem is szeretheted igazán.


Mondd el neki, hogy többet akarsz, ha nem tudja megadni, akkor szakítás. Az is lehet, hogy sok dolga volt, de amúgy meg rajong érted. Lehet, hogy észre sem veszed, hogy amit tud, az milyen jó neked, mert 1-2 más dologra figyelsz. Meg még sok minden lehet, ennyiből nem fogom én sem kitalálni, mi lesz pont jó.

2014. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő az, aki nem tud egyedül élni egy percig se, ezért aláveti magát a másik akaratának, csak hogy el ne hagyják.
2014. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ennek én is utánaolvastam, de sajnos hajlamos lennék mindent elnézni neki, "szeretem" címszó alat... És ezt szeretném elkerülni.
2014. júl. 20. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fejben tisztában vagy a határokkal, hogy mi az, amit normális ember már nem tűr el a pasijának, és ezeket mindig szem előtt tartod, akkor szerintem nagy gond nem lehet. Inkább azoknál szokott ez probléma lenni szerintem, akik nincsenek is tisztában vele, hogy kapcsolatfüggők, hanem azt hiszik, minden úgy van jól, ahogy csinálják. Ha az ember felismeri a problémát, akkor ilyen esetnél is, mint ahogy sok másban, magának kell megtennie a megfelelő lépéseket, akár adott esetben a szakítást is. A lényeg, hogy gondolkodj mindig józan ésszel, és akkor nagy probléma nem lehet, ne aggódj :)

20/L

2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!