Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért miért néznek le?

Figyelt kérdés
Nőként fontosnak tartom ismerkedéskor, hogy olyan párt találjak, akinek rendben van az egzisztenciája, hogy mellette kényelmes életet élhessek. Szerintem ez teljesen logikus és nem nagy igény. Ezért sokan lenéznek, rosszabb esetben leku*váznak. Ezt irigységből csinálják?
2014. júl. 20. 18:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ha te is dolgozol rendesen, akkor nem zavar, de ha semmi munkád, végzettséged nincs én nem fogom eltartani a p1csádat. Max megduglak 1x-2x.
2014. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Miért kell kötekedni, miért nem lehet normális válaszokat? Honnan tudjátok, hogy én hogy nézek ki és hogy mire tarthatok igényt? És ha jól látom nem azt írtam, hogy nem kellek senkinek, hanem hogy mert van egy természetes elvárásom a férfivel szemben sokan lenéznek.
2014. júl. 20. 18:12
 13/37 A kérdező kommentje:
10es kérdező! Nincs rangsorom ez az igényem van. Nem számít a külső, megelégszem azzal ha a pasi sportos és helyes, nem kell hogy úgy nézzen ki mint Brad Pitt
2014. júl. 20. 18:14
 14/37 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól néznél ki nem itt siránkoznál , hanem boldog párkapcsolatban élnél de itt sirsz nem fognak megsajnálni
2014. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Utolsó ne kötekedjél, nem siránkozok, csak felcseszi az agyamat ez a sok rosszindulatú, irigy ember. Ja, egyébként párkapcsolatban élek, úgyhogy ez sem jött be.
2014. júl. 20. 18:15
 16/37 anonim ***** válasza:
81%
Még sportos és helyes is legyen? :D Tényleg nincs több igényed, és a külső sem számít neked.
2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Ja és miért baj az sokaknak, hogy kényelmes életet szeretnék élni egzisztenciális problémák nélkül, és hogy a leendő gyerekem is így nőjjön fel mint valami lyukban nélkülözve.
2014. júl. 20. 18:17
 18/37 anonim ***** válasza:
akkor minek pasi?
2014. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, ha van egy ilyen elvárás. Ha szereted a párod miért érdekelnek ezek? Ezek szerint te akármennyire megszeretnél valakit, ha ő valamiért nem kapott jó munkát, vagy még nem sikerült sok mindent elérnie elhagynád. Nekem pl egyáltalán nem lenne probléma ha a párom nem olyan életet él vagy élt előttem amilyet én. Nem biztos, hogy tehet róla. Nyilván pl ha diplomás vagy és jó a munkád akkor hasonló kaliberű embert szeretnél magad mellé, de ha beleszeretsz egy fizikai munkásba akkor elmész mellette stb?! Inkább így gondold át. Lehet elvárás az nem gáz. Az a gáz, ha ilyen esetben is az elvárásod a fontosabb. S igen én pl inkább osztom be naponta a pénzem és vagyok olyannal aki nekem kell mint legyek kőgazdag valami jelentéktelen nő mellett:)
2014. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
es a kenyelmes elethez te mivel jarulsz hozza? ez a nem mindegy!
2014. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!