Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért miért néznek le?

Figyelt kérdés
Nőként fontosnak tartom ismerkedéskor, hogy olyan párt találjak, akinek rendben van az egzisztenciája, hogy mellette kényelmes életet élhessek. Szerintem ez teljesen logikus és nem nagy igény. Ezért sokan lenéznek, rosszabb esetben leku*váznak. Ezt irigységből csinálják?
2014. júl. 20. 18:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
19-es vagyok, nyugodtan lepontozhattok...:D Egyrészt nem minimálbért keresek, jóval fölötte. Megtehetném, hogy ilyen i*ióta pics*kkal jöjjek össze de nem kellene. Miért nem jönnél össze? Nem a rendességről van szó látszik még nem voltál szerelmes. Ha az vagy totálisan le fogod tojni, hogy mit mennyit hogyan keres. S igazából buta is vagy mert nézz szét a mai világban. Elég nagy az elvárásod ha főállású anya akarsz lenni mikor az átlag jövedelem a 200 bruttó MO-n...:) Hát megnézném, hogy hogyan fogsz Te főállású anya lenni így... Még Pesten is ahol 370 brutto az átlag a szellemi munkát végzők között ott is 270-ből mit akarsz családot?! Mai MO-n? Főleg ha ilyen nagyképű pics* vagy és még bőven vannak elvárásaid is?!
2014. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
19-es továbbra is. Modern nőnek?!:D Egy nő mosson főzzön takarítson stb stb minimum ha már elvárja, hogy eltartsák:D Szivesen elbeszélgetnék veled személyesen mert munkámból adódóan olyanokat tudnék mutatni neked, hogy egyből nem lennének ilyen elvárásaid :D
2014. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és szégyellem magam a nő társaim miatt.

Az volt évtizedeken keresztül a bajunk hogy nincs egyenlőség. Most hogy lett már nem kell? Igaza van a férfiaknak, hogyan értsék meg a nőket, ha a nők sem képesek megérteni maguk, nem képesek arra hogy eldöntsék mit akarnak.

Megkaptuk az egyenlőséget. Ezzel együtt jött az is hogy nem kell a TSZben kapálni, nem kell jószàgot nevelni, ruhát kötni, varrni, horrgolni. Ezt mind megkapod az áruházban csak dolgozz meg érte.

Te főállású anya akarsz lenni. Ami azt jelenti hogy otthon pihenteted a popód, esetleg kijársz a játszótérre pletykálni. Mert ha nincs veteményesed és jószágod ez ennyiben kimerül.

Én anya vagyok, kertes házban élünk van egy fél hektáros veteményesünk és szárnyas jószàgokat nevelünk. Reggelente kiengedem az állatokat, megetetek, gyermekemet is megetetem, ő játszik én takarítok és főzök. Cirka 1-1.5 óra. Majd ebédelünk. Este szedek egy kis zöldet a tyúkoknak, ezzel egy időben kapálok, majd locsolok. Megint kb 1 óra. Mit csinálok a nap többi részében? Lógatom a lábam. Mert a mai emancipált vilàgunkban egy főállású anyának semmi dolga nincs. Én már a falat kaparom, olyan haszontalannak érzem magam.

Ez a nagy helyzet babàm.

2014. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én is szívesen elbeszélgetnék vele, csak attól félnék, hogy életemben először megütök egy nőt...
2014. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"...nem nagy igény."


Ezzel mindent elmondtál. Tipikus "puncim van, kérek mindent, mert nekem ez jár!".

2014. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mindenesetre aki a 2 szép szeméért eltart egy nőt az magára vessen.
2014. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Tehát a válaszaidból ítélve nincs nagy igényed csak: pénze legyen sprtos és helyes :D:D


Ha ez az igénytelen kívácsni vagyok az igényeidre.


SZerencsére nekem van pénzem, de ahogy elöttem páran írták nagyon jól kell kínézned, hogy valaki eltartsa hosszabb távon a seggecskédet és ne csak kósza numeraként vegyenek elő :D:D:D


Ezzel megaláztad a női nemet, de felvirágoztad az estémet :D:D:D:D Köszi

2014. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!