Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, h azért nincs senkim mert túl nagyok az elvárásaim..szeretném ha egy pasi kedves lenne, nem csalna meg, el lehetne vele beszélgetni komoly dolgokról, jó lenne a humora és ami a legfontosabb, h nem csak azért akarna velem lenni, mert jó vagyok az ágyban. Vannak ilyen pasik? Vagy ez csak számomra egy álomkép? Mert eddig sosem fogtam ki olyat, akiben legalább az egyik jellemző meglett volna, mindig csak a testemet akarták és azt is csak egy-két hónapig. Velem van a baj?
2014. júl. 20. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek mind jellemzők rám, bár igaz ritkán kommentelek itt...
2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kihagytad, hogy mindez egy olyan személyben legyen meg aki vonzónak is találsz testileg.

Így már nehezebb a dolog...

2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha te irtad ki a pénzéhes kérdést akkor veled , ha nem akkor is veled:)
2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én magamra ismertem. 27F
2014. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most jonnek az onjelolt ferfi tarsaim , hogy rajuk a leirasod megfelel
2014. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ezek a legtöbb csajnál alap elvárások, csak nem tudnak várni addig, amíg megkapják. Azok, akik összejönnek "nem ilyen srácokkal", azoknak tökmindegy, csak legyen már pasijuk-alapon döntenek. Szerintem várj :) Létezik ilyen srác...valahol...majd megleled :)
2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem a belső érdekel, a test csak bónusz :-)
2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sok mindenkire igaz lehet, csak valószínűleg azokkal nem állsz szóba.
2014. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, elhiheted. Csak hülyéket fogsz ki, rossz helyen keresgélsz.
2014. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 ilyen vagyok, de semmire nem megyek vele, ha nem vagyok álompasi kinézetü :-)
2014. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!