Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smucig a barátom, vagy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smucig a barátom, vagy nekem túl nagyok az elvárásaim? Lányok veletek is ilyen a barátotok?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt,soha semmit nem vett nekem maximum amikor együtt elmegyünk boltba vesz egy csokit,de nem drágát (200 alatt),mert ha drágább akkor elkéri az árát. Ha moziba megyünk mindig felesbe fizetünk. Ok én soha nem is vártam el senkitől,hogy helyettem fizessen vagy vásároljon nekem dolgokat,de kezdem túlzásnak érezni ezt a dolgot,mert amikor hallom más lányoktól,hogy a barátja vett neki egy szál virágot,vagy vett neki egy cuki plüss macit vagy egy felsőt csak úgy akkor annyira irigykedek rájuk. Nem várnám el,hogy havonta ,de legalább egyszer egy évben tehetne ilyet velem is.

Szóval amiért írok az ami most történt. Elmentünk bulizni mi és még 3 másik pár. Mivel messze volt a szórakozóhely ezért taxival mentünk ,egyszer a barátom fizetett,egyszer az egyik pár közösen 3.jára pedig én. Amúgy én diák vagyok még, a többiek közül pedig a barátom keres a legjobban,dupla annyit mint ők. Szóval lementünk egy szórakozóhelyre ahova amúgy senki nem akart lemenni csak a barátom erőltette,hogy nézzünk le,azért erőltette mert nem akart taxizni egy másik helyre,gondolta így olcsóbb lesz, mikor lementünk kifizette a belépőjegyet nekem. mivel a helyen senki nem volt ezért mondták a többek menjünk egy másik helyre, amikor odaértünk ott is a barátom elém állt és kifizette a belépőjegyet. Leértünk és mindenki ment leadni a kabátját , értsd a párok együtt adták le,de az én barátom eltűnt. elkezdtem keresgélni és mikor megtaláltam mondtam neki,hogy menjünk leadni a kabátot,mire iszonyú flegma volt velem,meg mondta,hogy ő nem adja le. Kérdeztem hogy akkor itt fog állni egész este nagy kabátban? és erre azt válaszolta hogy "na mi van mit akarsz? adjak pénzt,hogy lerakd a kabátod? mennyit adjak?" ( ez pokoli rosszul eset mert soha életemben nem kértem tőle még 100ftot sem,és soha nem követelőztem) szóval csak néztem,hogy mi a baja. aztán mondta,hogy neki kellett fizetnie az én belépőjegyeimet. kérdeztem hogy adjam vissza az árát vagy mi? de erre nem válaszolt csak iszonyat bunkón nézett rám,és továbbra is felegmázott,teljesen külön vonult elment egy másik társasághoz. később odajött hozzám,hogy hívjam már meg egy italra (ja amúgy előtte a másik társaságot meghívta whiskeyre) mondtam hogy van nálam valamennyi meghívom. majd azt mondta hogy nála már csak 300 ft van úgyhogy a taxit fizessem már ki helyette ha hazamegyünk. aztán egész este a fiúk(akikkel jöttünk) rendeltek üveg pezsgőket (kivéve az én barátom,amit amúgy nekem meg is jegyeztek hogy elég gáz,hogy ő keres a legjobban de semmit nem vesz). Hazafelé az egyik párral mentünk ők hamarabb kiszálltak így ekkor én fizettem helyettük,majd mikor hazaértünk mi is akkor már nem akartam még egyszer fizetni ezért a barátom kifizette ( érdekes mégse 300ftja volt) és mikor kiszálltunk akkor a szememre vetette hogy miért nem fizettem akkor is.

Kicsit erősnek érzem ezt a dolgot,és bántónak.Mit kéne tennem? Lányok veletek is ilyenek?


2014. jan. 27. 16:21
1 2
 1/17 LeftBehind ***** válasza:
89%
Ez már rég nem a "smucig" kategória. A srác egy igazi zsugori paraszt. Kitalálom....nagy görbe orra van és a szombatot sábesznek hívja?
2014. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros sztori, idióta pasi. Lapát!
2014. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem smucig, hanem bunkó. Mi van rajta, ami másban nincs meg? Már ne haragudj, de ha ez megy 4 éve, akkor elcseszed az életedet!


Lány vagy, könnyen találsz jobbat!


44/F

2014. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott kitettem volna a helyedben, amikor leordított, hogy mennyi kell.

Az én barátom nem jól keres, de mindig bűntudata van, ha nem tud venni nekem valami kisebb csokit, vagy ilyesmi, pedig nem lenne gond belőle, nem várom el.

De a lényeg; egy undorító paraszt a barátod.

2014. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan kérheted, ha jó a viszonyotok - bár elmondásaid alapján nem igazán -, hogy jól esne, ha meglepne néha. Ez most egy rosszul elsült szituáció volt, előre meg kellett volna beszélni, hogy hová mentek, mennyit költötök, ki mit fizet. Mivel Te még a szüleidtől kapod a pénzt, nyugodtan megmondhatod, hogy nem fogod a szüleid pénzét szórni, legközelebb beszéljétek meg előre a dolgokat, hogy ne legyen ilyen szitu.
2014. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és utolsó vagyok, ezt csak a kapcsolat mentésére mondom, mert nem akartam kimondani, de egyet értek a többiekkel, szerintem is bunkó, és hagynod kéne a fenébe.
2014. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság tőle és lapátra tedd... megalázó ez a viselkedés, De gondolom nem tudod meggyőzni mert ez nyomná neked: "te is egy pénzéhes nő vagy aki a pénzre hajt" Gondolkodj el szerintem és hagyd el, de ugysem fogod mert ennek ellenére szereted őt!
2014. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy a lányok mennyire képesek megalázkodni egy bunkó patkány kedvéért. Igen ,a barátod egy bunkó patkány, ez a véleményem. Szerintem beszéld meg vele ezt a dolgot, mert ez a viselkedés valaminek a következménye, vagy a múltjából hoz valamit, ami miatt ilyen, vagy a kapcsolatotokban van probléma. 23/F
2014. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt szokta mondani,hogy őt nem nézheti senki palimadárnak, mikor hallottuk hogy összeköltözött egyik ismerősünk és a pasi megvásárolta a bútorokat akkor mondta ezt,meg hogy milyen idióta az a srác,hogy a saját pénzéből veszi ezeket meg.

Nagyon rosszul esik amúgy ,hogy így viselkedik,de az a baj,hogy egyszerűen meg sem mondhatom,mert igen az lesz belőle,hogy azért mert én is egy pénzéhes csaj vagyok,csak azt nem fogja fel,hogyha az lennék összes se jöttem volna vele,hanem egészen más kategóriát keresek.

Egyébként a párok akikkel mentünk mind az ő barátai voltak és este ők is ezt mondták nekem,hogy hagyjam már a fenébe a barátomat és keressek egy normális pasit magamnak,mert hogy úgyse fog soha megváltozni ( nem csak az anyagi oldallal vannak amúgy gondok).

2014. jan. 27. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem vitatéma. Ott kell hagyni, nem normális. Ha az ember olyan szintre jut a párjával, hogy összeköltözik, miért ne venné csak az egyik a bútorokat, ha megteheti? Azt meg igazán tojd le, mit gondol majd Rólad, egy ilyen alak véleménye nem számít - mi tudjuk az igazságot. :D
2014. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!