Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyok az elvárásaim, de nem nyújtom ugyanazt?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok a barátommal.

Mostanában nagyon sokat gondolkoztam a kapcsolatunkon, mert sok hullámvölgy volt.

Egyre jobban úgy látom, hogy én nagyon igénylem a részéről a szeretetet. Szavakban, tettekben, mindehogy. A mindennapi bókot, megerősítést....(sajnos rászolgált a bizalmatlanságomra is).

Ezzel szemben én már kevésbé nyújtom ezt. Mióta megrendült a bizalmam, nem tudom kifejezni úgy az érzéseimet, mint eddig. Mondtam neki, hogy NAGYON sok idő a bizalmamat helyreállítani, és figyelmeztettem is, hogy ilyen rideg leszek egy ideig. Azóta nagyon teper...de ez nnagyon nagy baj?(A bizalmatlanság oka, hogy "Majdnem" megcsalt). Pl. én nem mondom neki, hogy szeretlek(csak ritkán), de elvárom tőle, hogy sűrűn mondja. Régen viszont nagyonis kitudtam fejezni az érzéseim. Ugye ez idővel helyreáll, és nem okoz nagy gondot? Ha szeret, akkor kitartó lesz?


2014. júl. 14. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Bizalom nélkül szerintem hagyd a fenébe.
2014. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majdnem megcsalt, akkor csak kussoljon.
2014. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez így korrekt. Pláne, hogy őszinte is voltál. Elvégre ő rontotta el a bizalmat.
2014. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló, egy ideig nagyon gondolkoztam, hogy mi legyen. Mondtam is neki, hogy nálam a bizalom a legfontosabb, és ha az megrendül, nagyon nehéz helyreállítani(de eljátszani is). Viszont nagyon teper, teljesen kicserélték, gondoltam, egy utolsó esély jár neki.

Köszönöm! :) Akkor megpróbálom ezt az önmarcangoló érzést elmulasztani.:)

2014. júl. 14. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerin ott hagytam volna..ha meg nem akkor most mert ha nincs meg még mindig a bizalom..:/ de ha úgy érzed hogy helyreállhat akkor hajrá.
2014. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitartónak kitartó lesz ... de nem várhatod el, hogy csak ő evezzen.

Az ilyen viselkedéssel hosszútávon azt éred el, hogy a majdnem megcsalás ne majdnem legyen. Inkább jusson eszedbe az, hogy nem történt semmi, ellenállt, és most teper, TE érted.

Ha ezt nem értékeled, nem teszel lépéseket felé, csak vársz, akkor ki fog merülni, nem kap jelzést, hogy érdemes csinálnia. Azt fogja látni, hogy full értelmetlen az egész, mert te leszarod.

(Erről azt jut eszembe, mint amikor szexnél a lány szétterül a hátán fekve, mint valami hideg rönk, "gyere dugj meg" de szart se csinál, csak várja a csodát, hogy neki jó legyen, másikra nem is gondolva)

Ezt ne vedd bántásnak.

2014. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát, nem tudom, hogy helyre fog-e állni, de nagyon reménykedem.:) Igazából nem sok idő telt el azóta, amióta megtudtam, így még nem olyan régi a dolog, és "friss" a seb.:)

Tudom, és valahol én is így érzem, hogy tennem kell érte, és egy idő után megelégeli. Viszont a ridegséget nem úgy kell elképzelni, hogy sose ölelem meg, sose kezdeményezek.

Kb. csak én megyek hozzá, csomót ölelgetem, simogatom, puszilgatom, tehát tettekkel kifejezem. vagyis próbálom. Ha kér valamit(pl, hogy simogassam, nézzünk filmet), akkor mindig engedek neki, tehát igyekszem "odafigyelni" rá, csak sokszor még távolságtartó vagyok.:)

2014. júl. 14. 00:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, dönteni te fogsz... De én személy szerint, úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy a bizalom nekem szent dolog. Ha az megrendül, akkor soha többé (akárhogy is teper a másik) nem lesz már a kapcsolat ugyanolyan, mint a bizalom elvesztése előtt volt...Innentől, én már nem tudnék boldog lenni az adott kapcsolatban, és véget vetnék neki.


Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy teszem azt összevesztek, és dühében azt mondja szakít veled.... majd pl másnap már mentegetőzik, veled akar lenni. Hiába akarja visszakuncsorogni magát, egyszer már kimondta, hogy szakít, és ezzel elvágott valamit ami addig erősen tartott. Remélem így érthető volt, nem tudom jobban megfogalmazni.


Én egyébként otthagytam azt aki engem meg akart csalni régebben...Mert nekem az is elég a szakításhoz, hogy megfordult a fejében....hogy megcsaljon.

2014. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!