Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én lennék a bunkó? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a bunkó? Olyan nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. Én 20 éves vagyok ő 24. 1 hónapig ismerkedtünk egymással, Mindig megcsinálta velem azt hogy napokig nem keresett. Én mindig megbocsátottam neki de egyszer csak elegem lett ebből és azt mondtam hogy ne keressen. Amúgy azt mondta azért nem keresett mert nem volt kedve beszélni. 5 napja viszont kibékültem vele mert annyira írta hogy hiányzom neki és nem akar elveszíteni. Viszont mondta hogy nekem nincs miért haragudnom rá mert én gondolhattam hogy előbb utóbb keresni fog. Azt mondta olyan bunkón viselkedek vele néha, de ez akkor volt amikor ő nem keresett. Viszont egy pár napja csak facebookon írt. Egy nap én írtam rá hogy azt lássa hogy érdekel. De ha nem lépnék fel facebookra semmilyen más formában nem keresne. A tegnapelőtt is rám írt de olyan nehezen írt vissza a válaszaimra hogy megint berágtam rá. Azt mondta más weboldalt is néz. Írta neki olyasmit ami neki nem tetszett ezért kilépett. Én meg erre megint megírtam hogy ne keressen. Ezalatt az 5 nap viszont egyszer nem mondta volna hogy találkozzunk, pedig ő annyira mondta hogy hiányzom neki. Az olyan nagy elvárás hogy egy fiú mindennap érdeklődjön utánam, és gyakrabban találkozzunk?
2014. jún. 5. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
jaj őfelségét nem keresték napokig, ójaj minő borzalom, ez a kapcsolati meg ismerkedős dolog két emberen áll, megsúgom, szóval te is ugyanugy keresheted, a facebook meg ingyen van, ha érdekli a napod akkor ameddig nem vagytok kapcsolatban addig simán jó a facebook, elhívni meg lehet nem elég tökös, vagy vannak más lányok is, amugy meg ezt látni az embereken általában, nekem is volt egy ilyen énközpontú csaj az életemben és azért megutált kb mert a találkozó után csak 3-4 nappal utána tudtam írni neki, mert dologom volt internetem viszont nem. ez van, aki ilyen apróságokon felb4ssza magát azokkal nem is érdemes foglalkozni szerintem, főleg hogy még csak ismerkedtek, ha már együtt lennétek akkor oké, de így??...
2014. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is kerestem de volt olyan hogy pl. fel se vette a telefont, de vissza sem hívott. Mondtam ha ez így nem jó neki akkor ne folytassuk, de azt mondta hogy nem akar elveszíteni.
2014. jún. 5. 08:38
 3/13 anonim ***** válasza:
igazad van ... hagyd a fenébe, ha egy hónapos ismeretséggel nem jutott el oda, hogy személyesen is találkozzatok ... egy új szerelemben az ember mindent háttérbe helyez, csak hogy láthassa a szerelmét ... nálatok ebből már nem lesz semmi
2014. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nézd, ez a kérdező fülig szerelmes, míg a te partnered nem http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__57433..
2014. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Találkoztunk csak utána nem keresett egy ideig. De most amióta kibékültem vele még csak meg sem említette a találkozást.
2014. jún. 5. 08:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést biztos nem ő írta ki, mivel én nem vizsgázom.
2014. jún. 5. 08:42
 7/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves első, de ha valakit érdeklek, akkor azzal napi szinten beszélünk. nem egyszer, hanem többször. sok férfi panaszkodik az oldalon, hogy nincs senkije, na ná hogy nincs. kinek kell olyan pasi, aki szó nélkül eltűnik, majd felbukkan, és lebunkóz egy nőt? na, ha velem ilyet csinálnának, az illetőt melegebb éghajlatra küldeném, és többet szóba sem állnék vele! Ha valaki meg akar ismerni, az tesz is érte. (ott a számítógép, az okostelefon, nem nagy dolog manapság felkeresni egy pillanat alatt a másikat, ha sza.rás közben, akkor akkor. És pont.) A kérdező kiborulása pedig jogos. Én a barátaimmal, ismerőseimmel napi kapcsolatban állok. Reggeltől estig. És van olyan aki fel is hív telefonon, ha nem tud csetre jönni, mert ez az alap. Aki eltűnik az hagyja békén a másik nemet, és szórakozzon olyannal aki vevő rá!
2014. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, és szerintem tök felesleges mindig egymás seggében leledzeni :D amugy meg sokszor csak egy adott személy hiánya ébreszti rá az embereket arra hogy miért is ilyen fontos. de ha meg napi szinten keresné akkor hamar unalmassá válhat a fiú és tolakodónak, ebből a helyzetből még bármi lehet, én nem látok a srác fejébe, de hülyeség elvárni hogy minden nap kommunikáljunk barátainkkal, hát még ismerőseinkkel,... mindenkinek van magánélete, lehet valami közbejött neki, elfoglalt, vagy akármi lehet, de ha ezt nem tudja tolerálni a nőszemély akkor most ninc sis miről beszélnünk :) így nem is értem a kérdést hisz a csajszi már döntött, akkor mi most miért vitázunk,? :D
2014. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 azért linkeltem, hogy mutassam milyen az amikor valaki szerelmes ... és ha a gyerek egy hónap alatt nem jutott el idáig, akkor keress mást
2014. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
napokig elfoglalt? ekkora hüly.eséget ne írj már! Én dolgozom, élem az életem, de attól igen, minden nap kommunikálok velük. ők is velem. és ha egy férfi nem, bocsi, de azt annyira sem érdeklem, hogy pl. milyen napom volt. ezek alap dolgok! te pl. a lesz.arós kategóriába tartozol. nem unalmas minden nap csetelni, ha van téma! és bocsi, de egy nő figyelmét is úgy lehet fent tartani, ha érdeklődnek iránta. majd a kérdező életébe is felbukkan egy olyan férfi,aki többet akar, és keresni is fogja. a másik pasi el lesz felejtve... remélem érted miről van szó. egy nőt nem elhanyagolni kell... hanem éreztetni vele, hogy kell... ennyi.
2014. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!