Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mi lenne a helyes? (kifejtve)

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok, négy évvel ezelőtt jöttem össze a barátommal először. Akkor másfél év után vége lett. Azóta nekem volt két párkapcsolatom, majd fél évvel ezelőtt újra összegabalyodtunk, kibékültünk, és rájöttem hogy ő az igazi. Neki azóta nem volt senkije. Ezalatt a fél év alatt elég sokat kötekedtem vele, soha semmi nem volt jó: Úgy éreztem nem foglalkozik velem eleget, nem vagyok neki elég fontos, stb. (Tudni kell hogy nagyon nehéz jelenleg az élete, rossz a kapcsolata a családjával, sokat dolgozik, mégsincs semmi pénze, mert a testvére adósságát törleszti, emellett egyetemre is be kell néha mennie, stb.) Néhány hónapja már nem egyszer fenyegetőztem, hogy el fog veszíteni, ha nem törődik velem eleget. Nem gondoltam bele a dolgokba egyáltalán. Csak rosszul esett, hogy például február óta beteg vagyok, gyógyszert szedek, sőt a lépem is kiveszik hamarosan, mégis ő annyit nem képes megkérdezni hogy "Mi volt a dokinál?" és hasonlók. Lényeg a lényeg, tegnap azt mondta jobb lenne ha vége lenne. Hogy nagyon szeret, de ő most képtelen bárkire is odafigyelni, és nem ezt érdemlem amilyen ő velem. Próbáltam meggyőzni, hogy megoldjuk a bajt, és hogy én nagyon szeretem és vele akarok maradni, de úgy tűnik ő már ezt eldöntötte. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogyha valóban szeret (és elhiszem hogy így van, mert ennyire azért már ismerem) akkor miért akar eltaszítani magától. Ma este találkozunk, vajon érdemes megpróbálnom meggyőzni hogy igenis van értelme együtt maradnunk? Egy napja csak sírok nem tudom abbahagyni :'(
2011. ápr. 29. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem próbáld meg megyőzni, de ha igazán szeretne és akarna, akkor nem szakítana.
2011. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden beszélgetésnek van értelme. Tisztáznotok kell, hogy mi volt, mi van, mi lesz. El kel fogadnotok egymás érveit,és a közösen hozott megoldásba belenyugodni
2011. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!