Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem szűz fiú milyen szívesen...

Nem szűz fiú milyen szívesen járna szűz lánnyal? Csökken az esély ha nagyobb a korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nem igazán érdekelnek a "korombeli" fiúk. Sokkal inkább a 18-19 éves és idősebb hímneműek, akikkel elvont, komolyabb, kevésbé ismert témákról is tudok beszélgetni, meg szeretem ha egy fiú vad, nagyon rám van indulva. Csakhogy az ilyeneknek általában már több kapcsolatuk is volt, nekem pedig nem. Ettől még esélyes hogy felkeltsem ilyen fiú(k) érdeklődését?

2014. jan. 27. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam pl nem indul hátránnyal egy szűz lány. De ha azt érzem rajta hogy elvi kérdést csinál a szüzességből az már aggasztó lehet
2014. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak, akik nagyon rá vannak kattanva a szűz lány témára, de olyanok is akadnak, akiket taszít.

Meg aztán ott vannak, akiknek ez teljesen mindegy, nem ez alapján "választanak párt".

2014. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz olyan fiút aki komoly kapcsolatot akar tőled és nem csak megdugni, akkor az még egy "megtiszteltetés" is.
2014. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te azt azt irod hogy azok jobban érdeklödnek utánnad. Aztán pedig kérdezed hogy "Ettől még esélyes hogy felkeltsem ilyen fiú(k) érdeklődését?". Erre magad megadtad a választ.

Szerintem minden esélyes, és az csak jobb ebben a korosztályban ha szüz vagy. Én szeretném 22F

2014. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt irtam engem érdekelnek ilyen fiuk :) jo lenne fordítva is
2014. jan. 27. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem magával a korkülönbséggel nincs bajom,de olyan 16 évest akivel értelmesen el lehet mélyebb témákról is beszélgetni nem láttam még..lányt meg főleg nem.

18/F

2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megismernélek! Küldj privibe képet
2014. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!