Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még visszaút? Teljesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még visszaút? Teljesen el vagyok keseredve, azt hiszem tönkre ment a kapcsolatom párommal.

Figyelt kérdés
3 hetes a babánk és az első napokban mi voltunk a legboldogabb kis család a világon. Most meg csak veszekszünk, leszúr hogy mindig magam alatt vagyok, hogy ő egy boldog családot akar. De mit tegyek, nem tehetek róla hogy magam alatt vagyok, nehéz egész nap itthon, mire ő hazaér elfáradok.
2008. aug. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény! :( Nem lehet, hogy szülés utáni depresszió? Ha esetleg az mondd el neki, meg egyébként is üljetek le beszélgetni. Mondd el neki mik a problémáid vele, mik a kételyeid elvégre a picur még új a családba sok mindent megváltoztat. Menjetek el kettesben valahova mondjuk egy étterembe vagy csak sétálni. Vagy vihetitek a kicsit is bár vele még nem lehet nagy sétákat tenni. Sok sikert, drukkolok neked! :)
2008. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Jajj de rossz ezt olvasni :-( Főelg hogy velünk ugyanez történt. Amíg be nem állt a fiam alvása, és nem pihentem ki magam, addig nem voltam képes semerre kimozdulni, és nem tettem lépéseket a férjem irányába... Ő nagyon megértő volt, mert ugye ez részben természeset egy nemrég szült asszony életében, de már nem sokáig lett volna az. A fiam 7 hónapos, már csak hajnalban kel szopizni, így én is kipihent vagyok, a férjemre is jut időm, és már több felé el merem vinni, mert tudom, mikor alszik napközben. Próbáld megértetni vele, hogy ez amellett hogy gyönyörű, de egyben nehéz időszak is egy újdonsült anyuka életében, mert túl azon, hogy testileg sem regenerálódtál még, lelkileg is nagy feladat egy baba családtaggá fogadása. Mi nagyon vágytunk a babánkra, mégis eltelt 6 hét, mire igazán éreztem azt a kötődést, amiről az anyaság szól. Nemsoká beáll a kicsikéd alvása és te is pihenhetsz. Aludj minidg, amikor a babád, hidd el hogy sokkal könnyebben átvészeled a napokat amíg nagyobb nem lesz kicsit a picinyed.
2008. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. Én a 31. hétben vagyok és tegnap leültem a párommal, elmondtam neki, hogy lehet, sok türelem kell a részéről a baba érkezése után. Nem tudhatom, hogy esetleg a szülés utáni depresszió nem tör-e ki rajtam. Vagy ha nem, akkor is lehet, hogy fáradtabb, nyűgösebb leszek. Mindkettőnknek új lesz a helyzet, ezzel meg kell bírkóznunk. Felnőtt módjára üljetek le és beszéljétek át, kinek mi nem tetszik, min kellene változtatni, hogy az a boldog család legyetek, amire vágytatok. Az életben mindenért tenni kell, semmi nem hullik az ölünkbe..
2008. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, most adtatok egy kis erőt, de tényleg nagyon el vagyok kenődve. pont az ellenkezőjét kaptam, mint amire vágytam. pedig nálunk is tervezett és nagyon várt baba volt, és mindketten feltétel nélkül imádjuk a picit. csak közben meg köztünk egyre rosszabb minden, nem akarom azt az embert elveszteni, akivel az életem leélését terveztem :(
2008. aug. 4. 11:22
 5/6 anonim válasza:
Nálunk hasonló volt a helyzet amit te írsz és hidd el nincs veszve a kapcsolatotok, csak ez most mindkettőtök számára egy teljesen új helyzet amit meg kell tanulni kezelni. Idővel amikor majd beáll egy napirend a babával sokkal könnyebb lesz minden. Nem tudom ő mennyit segít neked a baba körüli teendőkben de próbáld meg bevonni, hogy lássa ez tényleg nem olyan egyszerű és igenis fárasztó. Csak azt tudom még tanácsolni, hogy kitartás és türelem mert hidd el hétrő hétre "könnyebb" lesz amint kialakul a kis napirend és te is átlátod az egészet, hogy hogyan is osszad be az idődet ami persze nem egyszerű. Ne keseredj el és próbáljátok meg higgadtan megbeszélni ezt az egészet talán ez most a legfontosabb.
2008. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet! Amióta megszületett a kislányunk azóta mi is mindennap veszekszünk! Mindig van valami! Nem is tudom meddig bírom még. Pedig előtte nem volt semmi gond! Nekünk is tervezett volt a baba! A kislányunkat imádja! Most meg hogy ilyen meleg van még a manó is ordít egész nap. Ettől mégjobban kivagyok. 3 hónapos babó anyukája
2008. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!